19-21 травня відбудеться симпозіум про вклад Рерінга в розвиток Львова

13:52 19 травня 2016 р.


Фото: lp.edu.ua

У четвер о 16:00 урочисто відкриють партер на проспекті Свободи.

«19-21 травня у Львові відбуватиметься Міжнародний науково-практичний симпозіум «Арнольд Рерінг – мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова», –повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Мета симпозіумі – повернення із забуття імені та творчості Арнольда Рерінга – головного ландшафтного архітектора Львова у 1970-1913 роках та належна оцінка його вкладу у розвиток міста; обговорення актуальних проблем дослідження, збереження та реконструкції історичних систем озеленення міста та пропозиції до їх вирішення; налагодження спілкування між науковцями в сфері охорони історичних садів та парків для збереження історично сформованої мережі міської зелені Львова.  Учасники симпозіуму говоритимуть про розвиток урбаністичних ідей другої половини ХІХ – початку ХХ століття і творення мережі міської зелені, про особистість Арнольда Рерінга у культурі Львова та його авторський почерк у садово-парковому мистецтві, про стан, збереження та перспективи розвитку мережі міської зелені.

Організатори – управління екології та благоустрою ЛМР, управління охорони історичного середовища ЛМР, кафедра містобудування Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка». Серед заходів – урочисте відкриття партеру за проектом А.Рерінга на пр.Свободи та оранжереї і відреставрованої пам’ятної таблиці ландшафтному архітектору у Стрийському парку».

Натомість на сторінці симпозіум в інтернет-мережі «Facebook» конкретизували, що він розпочнеться 19 травня о 16:00 урочистим відкриття партеру за проектом Арнольда Рерінга на проспекті Свободи.

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу