19-21 травня відбудеться симпозіум про вклад Рерінга в розвиток Львова

13:52 19 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lp.edu.ua

У четвер о 16:00 урочисто відкриють партер на проспекті Свободи.

«19-21 травня у Львові відбуватиметься Міжнародний науково-практичний симпозіум «Арнольд Рерінг – мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова», –повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Мета симпозіумі – повернення із забуття імені та творчості Арнольда Рерінга – головного ландшафтного архітектора Львова у 1970-1913 роках та належна оцінка його вкладу у розвиток міста; обговорення актуальних проблем дослідження, збереження та реконструкції історичних систем озеленення міста та пропозиції до їх вирішення; налагодження спілкування між науковцями в сфері охорони історичних садів та парків для збереження історично сформованої мережі міської зелені Львова.  Учасники симпозіуму говоритимуть про розвиток урбаністичних ідей другої половини ХІХ – початку ХХ століття і творення мережі міської зелені, про особистість Арнольда Рерінга у культурі Львова та його авторський почерк у садово-парковому мистецтві, про стан, збереження та перспективи розвитку мережі міської зелені.

Організатори – управління екології та благоустрою ЛМР, управління охорони історичного середовища ЛМР, кафедра містобудування Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка». Серед заходів – урочисте відкриття партеру за проектом А.Рерінга на пр.Свободи та оранжереї і відреставрованої пам’ятної таблиці ландшафтному архітектору у Стрийському парку».

Натомість на сторінці симпозіум в інтернет-мережі «Facebook» конкретизували, що він розпочнеться 19 травня о 16:00 урочистим відкриття партеру за проектом Арнольда Рерінга на проспекті Свободи.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини