19-20 вересня відбудеться виставка-конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2015»

23:50 18 вересня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

У приміщенні Міжнародного аеропорту «Львів» будуть представлені роботи авторів з України, Польщі, Литви та Білорусії.

«19-20 вересня в приміщенні Міжнародного аеропорту «Львів» відбудеться четверта виставка-конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2015». Години її роботи виставки: субота, 19 вересня з 10.00 до 19.00; неділя, 20 вересня – з 10.00 до 16.00», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«За словами організаторів, мета виставки – це популяризація технічної творчості серед дітей, молоді, дорослих, та пропаганда осмисленого, корисного дозвілля. Подібні виставки часто стають стартом для майбутніх конструкторів та інженерів, задають вектор на усе життя.

Також виставка такої тематики є інструментом патріотичного виховання та стимулом для зацікавлення військово-технічною історією. А ще, виставка є місцем зустрічі та спілкування колег і однодумців, для яких моделювання та інтерес до історії розвитку техніки давно стали улюбленим хобі. 

На виставці будуть представлені роботи авторів з України, Польщі, Литви та Білорусії. Будуть присутні як початківці-моделісти, так і досвідчені майстри з міжнародним визнанням.

Представлені моделі будуть оцінюватися в дев’яносто п’яти категоріях, в тому числі 18 категорій – для юніорів у двох вікових групах. Також будуть вручатися Гран-прі – приз глядацьких симпатій та спеціальні призи спонсорів та партнерів. 

Відбудуться майстер-класи для початківців та давно практикуючих моделістів. Попередні виставки «Lviv Scale Models Fest» були проведені з великим успіхом, збирали велику аудиторію відвідувачів. Вже традиційно, виставки викликають живе зацікавлення серед моделістів України та сусідніх країн, задають нові стандарти проведення таких виставок  в Україні».

Стати учасником виставки може кожен моделіст. Для участі потрібно зареєструватися на сайті виставки www.modelfest.lviv.ua або на місці проведення у день відкриття до 11.00. 

Вхід глядачів на виставку – безкоштовний. Виставка-конкурс «Lviv Scale Models Fest» – неприбутковий захід, організований з ініціативи львівських моделістів та Галицького історико-технічного товариства (ГАІТЕТ) за підтримки  Львівської міської ради».

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу