16 жовтня у Львові – «Profi Day» (програма)

11:20 16 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На на вулиці Хуторівка відбудуться ярмарок вакансій, тренінги від провідних роботодавців і виставки всеукраїнських та регіональних компаній.

«У рамках всеукраїнського проекту в конференц-залі ринку «Шувар» на вулиці Хуторівка, 4 у Львові розпочався «День кар'єри / Profi Day». Захід відбувається одночасно у більш як 15-ти областях України і поєднує у собі ярмарку вакансій, тренінги від провідних роботодавців, виставки всеукраїнських та регіональних компаній», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«За словами організаторів, основною цільовою аудиторією є молодь, що шукає місце праці, та внутрішньо переміщені особи. Серед роботодавців представлені компанії, що працюють у галузі інформаційних технологій, енергозбереження, будівництва та торгівлі.

Відвідувачі, зокрема, матимуть змогу послухати провідних тренерів та фахівців у цих галузях, а також отримати пропозиції від працедавців Львова. Захід відбувається за організації ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» спільно із Міністерством молоді та спорту України, а також за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, обласного молодіжного центру праці та партнерів.

Програма «Profi Day»

12.00 – 12.15 – відкриття виставки.

12.15 – 12.40 – представлення компаній

12.40 – 16.30 – індивідуальне представлення резюме працедавцям. (зал із столами компаній)

12. 30 – 16.30 – презентації, майстер класи, тренінги.

16.30 – 17.00 – підведення підсумків.

Більше інформації в соцмережі: http://www.facebook.com/groups/167519386705040/ та на сайтах: http://www.robotamolodi.org, http://profitday.info».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу