16 жовтня у Львові – «Profi Day» (програма)

11:20 16 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На на вулиці Хуторівка відбудуться ярмарок вакансій, тренінги від провідних роботодавців і виставки всеукраїнських та регіональних компаній.

«У рамках всеукраїнського проекту в конференц-залі ринку «Шувар» на вулиці Хуторівка, 4 у Львові розпочався «День кар'єри / Profi Day». Захід відбувається одночасно у більш як 15-ти областях України і поєднує у собі ярмарку вакансій, тренінги від провідних роботодавців, виставки всеукраїнських та регіональних компаній», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«За словами організаторів, основною цільовою аудиторією є молодь, що шукає місце праці, та внутрішньо переміщені особи. Серед роботодавців представлені компанії, що працюють у галузі інформаційних технологій, енергозбереження, будівництва та торгівлі.

Відвідувачі, зокрема, матимуть змогу послухати провідних тренерів та фахівців у цих галузях, а також отримати пропозиції від працедавців Львова. Захід відбувається за організації ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» спільно із Міністерством молоді та спорту України, а також за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, обласного молодіжного центру праці та партнерів.

Програма «Profi Day»

12.00 – 12.15 – відкриття виставки.

12.15 – 12.40 – представлення компаній

12.40 – 16.30 – індивідуальне представлення резюме працедавцям. (зал із столами компаній)

12. 30 – 16.30 – презентації, майстер класи, тренінги.

16.30 – 17.00 – підведення підсумків.

Більше інформації в соцмережі: http://www.facebook.com/groups/167519386705040/ та на сайтах: http://www.robotamolodi.org, http://profitday.info».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів