16 липня парк імені Івана Франка у Львові буде «Містом професій»

14:14 15 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Малеча спробує себе у близько 100 професіях.

«У суботу, 16 липня, парк імені Івана Франка перетвориться на «Місто професій». З 11:00 до 14:00 діти зможуть спробувати себе у близько 100 професіях та витратити зароблені ігрові гроші у крамницях солодощів та сувенірів на території містечка», – повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій» відбувається у Львові вже втретє. Участь у заході безкоштовна, проте вхід для батьків лише у супроводі дітей. Брати участь у ньому можуть дітки будь-якого віку. Як зазначають організатори, якщо малеча вміє ходити та говорити, вона вже є учасником фестивалю. 

На вході дитина отримує паспорт та карту представлених професій і «влаштовується на роботу». У паспорт будуть вписувати всі професії, у яких спробував себе учасник. Звісно, кожен старанний працівник отримає «заробітну плату», яку він може витратити у крамниці солодощів та подарунків на території містечка, і у якій, до речі, теж працюють діти. Автор проекту «Місто професій» Тетяна Люлька повідомила: «Ми вирішили зробити невеличкий сюрприз. Всі, хто прийде у вишиванці, незалежно від того, чи це батьки, чи діти, на вході разом з паспортом одразу отримають 50 євриків (ігрова валюта)».

Як розповідають організатори, основна мета фестивалю – профорієнтаційна: щоб діти зрозуміли, чим сповнений світ, якими професіями, де б вони могли працювати і чим би вони могли займатися. Друга мета – показати, як влаштована держава: що потрібно працювати, щоб отримати заробітну плату, та як робити вибір.

Тетяна Люлька зазначила: «Я впевнена, що, коли людина займається своєю улюбленою справою і робить те, що їй до душі, ми, як результат, отримуємо якісний інтелектуальний або виробничий продукт. Я впевнена, що, якщо ми будемо йти саме цим шляхом, то через 10-15 років ми отримаємо таку собі «націю свідомого вибору», де кожен буде займатися улюбленою справою».

Цьогоріч на фестивалі представлять майже вдвічі більше професій, аніж минулоріч. Співорганізатор заходу у Львові, представник «Об’єднання «Самопоміч», Микола Крупей, повідомив: «Оскільки Львів славився ремісничими професіями, ми хочемо показати, що у нас є ремісники і виробники, і потрібно цю галузь розвивати. На фестивалі будуть і гончарі, і швеї, і поліграфісти , які представлять цілий ряд професій. Ну і, звичайно, як без IT-сфери».

Поряд із виробництвом діти попрацюють і у сфері безпеки. Свої професії презентуватимуть представники Державної служби надзвичайних ситуацій та Патрульної поліції. Начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев: «Діти випробують себе у ролі рятувальників. Ми підготуємо цьогоріч ще більше цікавих професій, тож діти побачать, як наша службу працює з середини». 

Натомість інспектор патрульної поліції, лейтенант Тетяна Капись, анонсувала: «Ми розкажемо про структуру і наочно покажемо діткам, як працює патрульна поліція».

Захід відбудеться 16 липня об 11:00 на території парку імені Івана Франка за сприяння Львівської міської ради та «Об’єднання «Самопоміч» спільно з міжнародним діловим журналом «Community». За новинами та оновленнями дитячого профорієнтаційного фестивалю «Місто професій» стежте за посиланням http://bit.ly/29IlJpT».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу