16 липня парк імені Івана Франка у Львові буде «Містом професій»

14:14 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Малеча спробує себе у близько 100 професіях.

«У суботу, 16 липня, парк імені Івана Франка перетвориться на «Місто професій». З 11:00 до 14:00 діти зможуть спробувати себе у близько 100 професіях та витратити зароблені ігрові гроші у крамницях солодощів та сувенірів на території містечка», – повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій» відбувається у Львові вже втретє. Участь у заході безкоштовна, проте вхід для батьків лише у супроводі дітей. Брати участь у ньому можуть дітки будь-якого віку. Як зазначають організатори, якщо малеча вміє ходити та говорити, вона вже є учасником фестивалю. 

На вході дитина отримує паспорт та карту представлених професій і «влаштовується на роботу». У паспорт будуть вписувати всі професії, у яких спробував себе учасник. Звісно, кожен старанний працівник отримає «заробітну плату», яку він може витратити у крамниці солодощів та подарунків на території містечка, і у якій, до речі, теж працюють діти. Автор проекту «Місто професій» Тетяна Люлька повідомила: «Ми вирішили зробити невеличкий сюрприз. Всі, хто прийде у вишиванці, незалежно від того, чи це батьки, чи діти, на вході разом з паспортом одразу отримають 50 євриків (ігрова валюта)».

Як розповідають організатори, основна мета фестивалю – профорієнтаційна: щоб діти зрозуміли, чим сповнений світ, якими професіями, де б вони могли працювати і чим би вони могли займатися. Друга мета – показати, як влаштована держава: що потрібно працювати, щоб отримати заробітну плату, та як робити вибір.

Тетяна Люлька зазначила: «Я впевнена, що, коли людина займається своєю улюбленою справою і робить те, що їй до душі, ми, як результат, отримуємо якісний інтелектуальний або виробничий продукт. Я впевнена, що, якщо ми будемо йти саме цим шляхом, то через 10-15 років ми отримаємо таку собі «націю свідомого вибору», де кожен буде займатися улюбленою справою».

Цьогоріч на фестивалі представлять майже вдвічі більше професій, аніж минулоріч. Співорганізатор заходу у Львові, представник «Об’єднання «Самопоміч», Микола Крупей, повідомив: «Оскільки Львів славився ремісничими професіями, ми хочемо показати, що у нас є ремісники і виробники, і потрібно цю галузь розвивати. На фестивалі будуть і гончарі, і швеї, і поліграфісти , які представлять цілий ряд професій. Ну і, звичайно, як без IT-сфери».

Поряд із виробництвом діти попрацюють і у сфері безпеки. Свої професії презентуватимуть представники Державної служби надзвичайних ситуацій та Патрульної поліції. Начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев: «Діти випробують себе у ролі рятувальників. Ми підготуємо цьогоріч ще більше цікавих професій, тож діти побачать, як наша службу працює з середини». 

Натомість інспектор патрульної поліції, лейтенант Тетяна Капись, анонсувала: «Ми розкажемо про структуру і наочно покажемо діткам, як працює патрульна поліція».

Захід відбудеться 16 липня об 11:00 на території парку імені Івана Франка за сприяння Львівської міської ради та «Об’єднання «Самопоміч» спільно з міжнародним діловим журналом «Community». За новинами та оновленнями дитячого профорієнтаційного фестивалю «Місто професій» стежте за посиланням http://bit.ly/29IlJpT».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу