16-20 березня у «Львівській політехніці» – тиждень безплатних тренінгів для студентів

13:50 4 березня 2015 р.


Фото: зі сторінки «BEST Lviv» в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили у середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, зі 16 до 20 березня в першому навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Карпінського, 2 відбудеться «BEST Trainning Week».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 4 березня, «Щоденному Львову», що зі 16 до 20 березня в першому навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Карпінського, 2 відбудеться «BEST Trainning Week» – тиждень безкоштовних тренінгів для студентів. У повідомленні також конкретизують: 

«Подія, яка, за словами організаторів, надає можливість випробувати новий стиль навчання, набути різноманітних навичок та весело і змістовно провести час.  Участь у тренінгах безкоштовна, потрібно лише попередньо зареєструватись.

Проводити заняття, майстер-класи, ділитись досвідом та давати корисні поради будуть кваліфіковані тренери, відомі особистості та майстри своєї справи – Юліана Андрухів, Роман Кушнір, Павло Бачинський, Ольга Райтер, Наталія Міхнова та інші. Учасники матимуть змогу отримати офіційний сертифікат за прослуханий тренінг.

Організатором «BEST Training Week» є міжнародна студентська організація «BEST Lviv», яка проводить цей проект вже втретє. Минулих років теми були підібрані надзвичайно корисні та актуальні – менеджмент проектів, основи публічного виступу, вирішення конфліктних ситуацій, фасилітація та інші.

Тренери викладались на повну та зацікавлювали студентів з перших слів. Учасники, відповідно, залишились задоволеними і стали на щабель вище до своїх цілей.

Розклад та реєстрація учасників на сайті http://www.best-lviv.org.ua. Кількість місць обмежена».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу