16-17 жовтня у Львові відбудеться міжнародна освітня виставка (програма)

09:52 16 жовтня 2015 р.


Фото: md-eksperiment.org

У Палаці мистецтв презентуватимуть свою діяльність понад 20 вищих навчальних закладів з України, Польщі та Іспанії.

«16-17 жовтня 2015 року у приміщенні Львівського палацу мистецтв відбудеться II Міжнародна виставка «Осінній салон «Вища освіта – 2015 року». У ній візьмуть участь понад 20 вищих навчальних закладів з України, Польщі та Іспанії», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«У межах «Осіннього салону «Вища освіта – 2015», презентуватимуть свою діяльність: морехідне училище імені Олександра Марінеску Одеської національної морської академії, Львівський національний аграрний університет; університет у Наваррі (Іспанія); Інженерно-економічний університет в Жешові; університет Марії Кюрі-Склодовської; «Львівський медичний інститут»; медичний коледж «Монада»; університет фінансів та управління у Варшаві; медичне училище «Медик»; університет технічно-торговий імені Гелени Ходковської; університет бізнесу і адміністрації в Гдині; Європейський університет інформаційно-економічний у Варшаві; університет права і адміністрації (Польща); техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» та інші. Відвідувачі освітньої виставки дізнаються про навчальні пропозиції вишів, матимуть нагоду ознайомитись з молодіжними програмами, студентськими та учнівськими обмінами, з можливістю навчання за кордоном і його особливостями.

Також відвідувачі виставки матимуть змогу виграти незабутню ознайомчу подорож у будь-який університет Польщі. Час проведення: 11.00-17.00 (п’ятниця), 10.00-16.00 (субота). 

Зокрема, Австрійське агентство з міжнародного співробітництва в галузі освіти і досліджень («OeAD-GmbH») презентуватиме освіту в Австрії. Відбудуться також презентації медичного коледжу «Монада», університету в Наваррі (Іспанія), вищої освіти у Франції та стипендії Французького Уряду, екзаменів «DELF/DALF».

У програмі виставки відбудеться також ознайомлення з навчальними пропозиціями вишів, консультації з представниками навчальних закладів, інформування про різні програми навчання за кордоном, стипендії та гранти. Відвідувачі виставки матимуть змогу виграти незабутню ознайомчу подорож у будь-який університет Польщі. А також отримати безкоштовно набір підручників для вивчення польської мови. 

Організатори виставки: Міжнародний освітній центр, Львівська торгово-промислова палата.

Програма виставки: 

16 жовтня, п’ятниця

11:00-17:00 – робота виставки;

11:00 – відкриття виставки, привітальні промови від організаторів та партнерів;

12:00 – виступ танцювального колективу Львівського медичного інституту;

12:00-16:30 – проведення презентацій;

13:30 – презентація Київської державної академії водного транспорту;

14:00 – Австрійське агентство з міжнародного співробітництва в галузі освіти і досліджень («OeAD-GmbH») презентуватиме освіту в Австрії;

14:30 – презентація Медичного коледжу «Монада»;

14:45 – презентація Університету Навари (Іспанія);

15:30 – презентація вищої освіти у Франції та стипендії французького уряду. Презентація екзаменів «DELF/DALF». 

17 жовтня, субота

10.00-16.00 – робота виставки;

11:00 – презентація університету Навари (Іспанія)».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу