15 серпня у Львові – патріотичний велоквест «Незалежна Україна»

16:34 13 серпня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР запрошує активно та корисно провести наступну суботу.

15 серпня, у Львові з нагоди Дня Незалежності України, відбудеться патріотичний велоквест «Незалежна Україна». Його маршрут проходитиме цікавими місцями, які залишили вагомий слід у формуванні української незалежності. Для учасників передбачені цікаві вікторини та ребуси.

Мета велоквесту – формування свідомих та патріотично налаштованих громадян, залучення мешканців до ведення активного і здорового способу життя, класного проведення активного дозвілля. Координатор велоквесту Петро Гошовський розповів: «Маємо на меті об’єднати декілька цілей: це і промоція здорового способу життя та велоруху, і популяризація в пізнавально-розважальній формі історії нашої країни. Сподіваємося, що цей велоквест буде до вподоби львів’янам і стане хорошою традицією». 

Для того, щоб взяти участь у заході, необхідно зареєструвати свою команду, в якій має бути від трьох до п’яти велосипедистів, за посиланням: https://www.facebook.com/events/439286249608269/, або за телефоном 297-58-74.

Також для учасників і переможців заходу передбачені подарунки. Партнерами велоквесту є: Банк «Львів», мережа сувенірних крамниць «Сувенірний крам», мережа магазинів туристичного спорядження «Gorgany.com», Туристичний клуб «Горгани», ГО «АРІС», ГО «ІСІ», ГО «САМІ», Квест кімната «Exit game», Львівська асоціація велосипедистів. 

Детальнішу інформацію про цей та інші спортивно масові заходи, що проходять у нашому місті, можна дізнатися на офіційній сторінці управління молоді, сім’ї та спорту у фейсбук: https://www.facebook.com/umsslmr.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу