14 червня у Львові розпочнуться тренінги для жінок, які розпочинають власну справу

17:55 10 червня 2016 р.


Фото: 50vidsotkiv.org.ua

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

«Команда «iHUB Lviv» відкриває новий навчальний проект – «Програму підтримки жіночого підприємництва», – повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Це серія безкоштовних тренінгів для жінок, які б хотіли реалізувати власну справу або вже розпочали підприємницьку діяльність. Перший тренінг відбудеться 14 червня у приміщенні iHUB Lviv» на вулиці Замкненій (№9). Тема тренінгу – «Від ідеї – до бізнесу. Бізнес-моделювання». Тривалість – чотири години з перервою на каву (з 16.00 до 20.00).

Спікер – академічний директор Львівської бізнес-школи УКУ Ярина Бойчук. Вона має 15 років практичного досвіду в бізнесі, включно з управлінням та розвитком сімейної компанії, створенням та управлінням стартап-проектами, представництвом інтересів іноземних компаній в Україні. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за лінком.

Контактна особа: Юлія Стасина, івент-менеджер, інтерн, iHUB Lviv; yuliastasyna@gmail.com, телефон (093) 323 82 97; skype: yuliastasyna».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу