12-13 квітня у Львові пройде американознавча мультидисциплінарна конференція

11:32 12 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: prostir.ua

Науковців і фахівців-практиків запрошують на форум у національному університеті імені Івана Франка.

«12-13 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться Третя американознавча мультидисциплінарна конференція з нагоди 25-ї річниці визнання Сполученими Штатами Америки незалежності України на тему «Чверть століття україно-американської дружби: досвід гідний майбутнього», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Її співорганізаторами є: Центр американських студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Інститут Кеннана при Міжнародному науковому центрі імені Вудро Вільсона (Вашингтон, США) та Українська Асоціація зовнішньої політики. Конференція відбудеться за підтримки: посольства Сполучених Штатів Америки в Україні й програми імені Фулбрайта в Україні. 

До участі запрошують науковців та фахівців-практиків, зацікавлених українсько-американською тематикою. Метою конференції є комплексне і всебічне (пере)осмислення з мультидисциплінарної перспективи різних аспектів взаємовідносин між Україною і Сполученими Штатами Америки у політичній, економічній, правовій, безпековій, науково-освітній, медійній і культурній сферах упродовж останніх двадцяти п’яти років.

За результатами заходу буде опубліковано збірник матеріалів конференції. Найкращі публікації будуть розміщені у спеціальному випуску журналу «Агора» Інституту Кеннана у Києві. Планується окрема презентація цього номера.

Просимо безпосередньо надсилати статті на електронну скриньку: kennankyivoffice@gmail.com. Дедлайн подачі: 1 березня 2016 р.

Участь у конференції та публікація матеріалів – безкоштовні. Організатори забезпечать учасників конференції обідами впродовж двох днів. Також заплановано святковий фуршет.

Витрати за проїзд та проживання здійснюються учасником конференції за власний рахунок або за кошти організації, яка його відрядила. Передбачена можливість покриття логістичних витрат двом учасникам конференції, що представляють вищі навчальні заклади, які евакуйовано із зони АТО.

Центр американських студій, Факультет міжнародних відносин, Львівський національний університет імені Івана Франка, 79000, Львів, вулиця Січових Стрільців, 19, кімната 206. Е-mail: us.studiesua@gmail.com. Додаткова інформація: http://international.lnu.edu.ua/us-conference-2016/, +38 050-58-91-819 Роман Григорович Калитчак, +38 067-67-61-827 Зоряна Миколаївна Зазуляк».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів