112 тисяч учнів на Львівщині склали тестування фізичної підготовленості

14:30 30 листопада 2017 р.

  • 0
  • 1059


Фото: pedpresa.ua

У Львівській області відбулося щорічне оцінювання фізичної підготовленості дітей, учнів (віком від 10 років), студентської молоді та усіх охочих мешканців Львівщини віком від 18 до 70 років.

Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Цьогоріч державне тестування склали понад 112 тисяч учнів навчальних закладів, у тому числі вихованці військових ліцеїв, з яких майже 30 тисяч школярів продемонстрували високий рівень фізичної підготовленості. Окрім того, тестування склали понад 46 тисяч здобувачів вищої освіти, з них майже чотири тисячі – з високим рівнем фізичної підготовленості). Також щорічне оцінювання фізичної підготовленості здали понад 1,5 тисячі військовослужбовців та слухачів вищих військових навчальних закладів Львівщини, з яких понад 400 осіб склали тести з високим рівнем фізичної підготовленості. На добровільних засадах тести склали й понад 4 тисячі осіб цивільного населення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:15 17 серпня 2018 р.

У львівській військовій академії буде «День відкритих дверей»

В облдержадміністрації запевнили: «У межах відзначення Дня Незалежності для усіх охочих влаштують «День відкритих дверей» у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432

17:00 17 серпня 2018 р.

Першокурсники львівської військової академії присягатимуть 1 вересня

У суботу, 1 вересня 2018 року, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбуватиметься урочистий ритуал складання Військової Присяги на вірність українському народові курсантами-першокурсниками.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 348

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як захищатиме споживачів фінпослуг фінансовий омбудсмен

Рубрика: Економіка

"Українська пісня" у Львові

Рубрика: Культура

Відділення гемодіалізу у Шпиталі імені Митрополита Шептицького

Рубрика: Медицина

Три сценарії виборів Президента-2019

Рубрика: Політика

Виставка Василя Бажая

Рубрика: Культура

Всі відео розділу