1 вересня 2017 року у Львові відкриють міжнародну загальноосвітню школу

18:10 9 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Сьогодні, 9 липня, представники Університету міста Вінніпег (Канада), Українського католицького університету й ТзОВ «Львівська міжнародна школа» підписали Меморандуму про співпрацю щодо створення у Львові міжнародної загальноосвітньої школи.

Сьогодні, 9 липня, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю щодо створення у Львові міжнародної загальноосвітньої школи. Уклали Меморандум Університет міста Вінніпег (Канада), Український католицький університет і ТзОВ «Львівська міжнародна школа». Сторони домовились про партнерство для планування, розвитку та управління подвійною канадсько-українською навчальною програмою у спільно-керованій міжнародній школі «Львівська міжнародна школа», яку планують офіційно відкрити у Львові 1 вересня 2017 року.

Метою діяльності цієї установи буде запровадження новітніх освітніх стандартів і методик навчання, а також заохочення всіх студентів реалізувати свій найвищий потенціал в набутті інтелектуальних, етичних, творчих, спортивних і соціальних навичок. Зокрема, засновник «Львівської міжнародної школи» Віталій Ломакович висловив впевненість в тому, що цей освітній проект задаватиме якісно новий рівень освіти не лише на Львівщині, а й в Україні.

Перший проректор Українського католицького університету розповів, що три роки тому було підписано угоду про співпрацю між університетом Вінніпегу та Український католицький університет, і відкриття цієї першої у Львові міжнародної школи є важливим кроком у реалізації декларацій про співробітництво.  Позитивно відгукнувся про спільний канадсько-український проект і голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

«Відкриття спільної канадсько-української школи у Львові – це унікальний проект, адже він об’єднав представників бізнесу та наукових кіл навколо створення навчально-просвітницького закладу», – зазначив голова обласної ради. Також Петро Колодій висловив сподівання, що досвід та перспективи обох університетів дозволять створити дійсно зразковий навчальний заклад.

Львівська обласна рада надала для міжнародної школи приміщення у Львові. Як зауважив очільник облради, у цій будівлі колись уже функціонувала навчальна установа і тому, коли зараз з’явилась можливість знову використовувати споруду для освітніх потреб, депутати, не вагаючись, виділили це приміщення для розміщення школи.

Про це повідомили сьогодні, 9 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної ради. Натомість в Українському католицькому університеті розповіли в четвер:

«ТзОВ «Львівська міжнародна школа», Український католицький університет та Університет міста Вінніпеґ (провінція Манітоба, Канада) підписали меморандум про створення у Львові міжнародної школи (ЛМШ) з подвійною канадсько-українською навчальною програмою. В підписаному меморандумі йдеться, що сторони створюють партнерство для планування, розвитку та управління школою.

Мета цієї школи – запровадження новітніх освітніх стандартів і методик навчання, а також заохочення всіх учнів реалізувати свій найвищий потенціал в набутті інтелектуальних, етичних, творчих, спортивних і соціальних навичок. Школа базуватиметься на засадничих цінностях та принципах УКУ та Університету Вінніпегу.

Проректор Українського католицького університету Тарас Добко зазначає, що школа задумана як соціальний проект, а тому творитиме рівні можливості на здобуття якісної сучасної освіти для обдарованих дітей із малозабезпечених родин та дітей із особливими потребами. На його думку, Університет Вінніпегу, з яким УКУ підписав договір про співпрацю три роки тому, є дуже добрим партнером для реалізації цієї мети, оскільки має багатий досвід як у сфері інклюзивної освіти, так і в інтеграції дітей з фінансово незахищених родин.

Важливо, що ті самі принципи поділяє і підтримує партнер проекту український підприємець Віктор Ломакович. Для того, щоб школа запрацювала і почала привносити нову якість в систему української шкільної освіти, сторони погодилися створити робочу групу, яка відповідатиме за реалізацію меморандуму.

Сторони, які підписали меморандум погодилися: 1.розробити концепцію, освітню, модель управління та бренд ЛМШ; 2.провести маркетингові дослідження; 3. розробити бізнес-план створення та подальшого функціонування ЛМШ; 4. провести переговори в Україні та Канаді з іншими потенційними партнерами

За словами Тараса Добка, передбачається, що до виконання перерахованих вище завдань будуть залучені викладачі та студенти Львівської бізнес-школи УКУ та Факультету підприємництва та економіки Університету міста Вінніпеґ. Відкриття Львівської міжнародної школи у Львові відбудеться 1 вересня 2017 року».

Про це повідомили сьогодні, 9 липня, на сайті Українського католицького університету. розповіли в четвер:

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу