1-2 квітня у Львові проведуть III Міжнародну виставку «Вища освіта – 2016» (програма)

11:00 1 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: osvitportal.lviv.ua

У Палаці мистецтв на вулиці Коперника презентуватимуть свої пропозиції близько півсотні вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів.

«1-2 квітня у Львові відбудеться III Міжнародна виставка «Вища освіта – 2016», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України. Цього року у виставці візьмуть участь близько півсотні вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів, зокрема – 35 з Польщі. 

Організатори виставки – Міжнародний освітній центр, за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Департаменту освіти та науки ЛОДА, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР.  Графік роботи –  з 11.00 до 17.00 в п’ятницю й з 10.00 до17.00 у суботу.  Місце проведення – Львівський палац мистецтв на вулиці Коперника, 17. 

Відкриватимуть освітню виставку: завідувач сектору національного виховання та охорони дитинства управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олена Кондрат; головний спеціаліст відділу діяльності і координації вищих навчальних закладів департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Оксана Цар; в.о. віце-президента Львівської Торгово-Промислової Палати Володимир Коруд; директор Міжнародного освітнього центру; представник Генерального консульства Республіки Польща у Львові Галина Бохонко. 

У програмі виставки: вищі навчальні заклади з України та Польщі презентуватимуть освітні пропозиції, напрямки та спеціалізації, надаватимуть консультації щодо умов навчання та умов вступу; інформуватимуть про різні програми навчання за кордоном, стипендії та гранти. Під час виставки у конференц-залі Львівського палацу мистецтв відбудуться презентації:

1 квітня

12:00 – майстер-клас із ефективного вивчення іноземних мов від мовної школи eWords;

14:00 – презентація вищих навчальних закладів Польщі – учасників програми «Study in Poland»;

15:00 – презентація вищих навчальних закладів. Польщі – учасників програми «Study in Poland».

2 квітня

11:00 – презентація університетів Вроцлаа – учасників програми «Teraz Wroclaw»

12:00  – майстер-клас із ефективного вивчення іноземних мов від мовної школи eWords. 

Ті, хто зареєструються та відвідають III Міжнародну виставку «Вища освіта – 2016», мають чудову нагоду виграти планшет «Samsung Galaxy» від Міжнародного освітнього центру. Вхід – безкоштовний.

Додаткова інформація на сайті: http://educenter.com.ua/ua/ або за тел. (Міжнародний освітній центр) (032) 245-52-12. Контактна особа: Наталія Тимків, менеджер виставки, 097-46-56-456, email: info@educenter.com.ua.».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів