Завдяки активістам ГО «Розвиток Громади» катання на конях лікує дітей

11:09 4 листопада 2015 р.

Природна краса, розвиток, міць та витривалість справді дивовижних тварин – коней – завжди використовувалась людьми. Проте, порівняно недавно, науково було доведено, що тісний енергетичний обмін під час катання верхи на конях має неабиякі лікувальні та реабілітаційні властивості. І їхня ефективність зовсім не залежить від того, чи активно сприймає пацієнт таке спілкування, чи просто пасивно милується граційними кіньми.

Саме тому у Львові завдяки старанням активістів «Розвиток Громади» був проведений курс реабілітації верхи для чотирирічної дівчинки Ангелінки. Її діагноз - ДЦП (вроджена вада розвитку). Після курсу лікування іпотерапією найкращою винагородою для всіх учасників проекту від львівського об`єднання «Розвиток Громади» стали перші кроки дівчинки.

“Розвиток Громади” не зупинити!

Натхненні таким успіхом організатори прийняли рішення втілити в життя ще один благодійний курс реабілітації за допомогою коней. Для запланованої акції у Львові активістами об`єднання «Розвиток Громади» було обрано вже п`ятьох охочих.

У веселого та радісного після катання верхи Ігорчика розмови були лише про свого нового друга Бурушку. Хлопчик захоплювався тим, який кінь розумний та лагідний та як було би чудово забрати його додому і жити з ним разом.

Важко повірити, але результати перевершили всі очікування представників об’єднання “Розвиток Громади”. Учасники акції були в захваті від дивовижного спілкування людей та тварин. Діти швидко потоваришували між собою, батьки жваво спілкувались та раділи успіхам своїх малюків. Щирі вдячні відгуки неабияк потішили представників благодійної організації «Розвиток Громади».

Теплі враження від катання верхи дарує “Розвиток Громади”

Усі в різний спосіб намагалися висловити свою  вдячність та зайвий раз привернути увагу таких лагідних коней. Діти заздалегідь готували гостинці та смаколики для своїх нових незвичних друзів. Маленька Оксанка спеціально сушила хліб, щоб з її крихітної долоньки обережно забирали гостинці такі теплі губи.

Неймовірне поєднання двох світів (людей та тварин), загальний позитивний настрій, відчуття єдності і впевненості у власних силах - ось, що, на думку львівських активістів організації «Розвиток Громади», стало чи не найважливішим у запланованій ними акції.
“При методі лікування кіньми, або іпотерапії, важливим є не лише психологічний розвиток, але й фізіотерапевтичний ефект, - запевняють учасники об`єднання “Розвиток Громади”, - Він відчутний ледве не з перших днів”.

Мужня Карінка чотири роки тому внаслідок нещасного випадку опинилась у інвалідному візку. Проте з радістю розповідає, що вже після першого катання верхи відчула м`язи спини. А кожна наступна поїздка на коні змушує спину укріплюватись.  Про те, що позитивні емоції при такій реабілітації досягають просто неймовірного рівня, Карінка може навіть не розповідати: усе видно по її сяючих від щастя очах та радісній посмішці.

Громадська організація “Розвиток Громади” закликає: вірте у дива, вони насправді  існують. Якщо щиро допомогти іншому відчути щастя, то можна пересвідчитись у реальності чудес. Усі заслуговують бути здоровими та щасливими. Ще не одна дитина зможе вилікуватись завдяки незвичайній реабілітації – катанню на конях і не лише у рамках проекту з розвитку міста Львів, але й в інших містах України. Безсумнівно, активісти ГО «Розвиток громади» вірять у це.


На правах реклами

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу