Забудовники вулиці Чайковського у Львові підробили документи, – ЛМР (оновлено)

13:40 25 лютого 2016 р.


Фото: Zaxid.net

У міськраді пообіцяли оскаржити незаконне будівництво в суді.

«За дорученням заступника міського голови Львова з економічних питань та містобудування Ростислава Дацківа було проведено додаткове вивчення та аналіз документів, що стосуються будівництва на вулиці Чайковського, 31», – повідомили сьогодні, 25 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«У результаті юридичним управлінням та управлінням охорони історичного середовища виявлено підроблені документи, зокрема, лист управління охорони історичного середовища, який насправді не видавався. Відтак, Львівська міська рада буде звертатись в суд щодо оскарження будівництва на вулиці Чайковського, 31. 

Як повідомили в юридичному управлінні мерії, вже подано відповідного листа до Львівської місцевої прокуратури №1. Також готується позов до суду. Начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко зазначила: «Ми б мали погодити історико-містобудівне обґрунтування. Однак забудовник до управління не звертався. Натомість, він має погодження з Києва. Як з’ясувалось згодом, під історико-містобудівним обгрунтуванням стоїть підроблений підпис начальника управління охорони історичного середовища».

А невдовзі в прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 25 лютого, «Щоденному Львову»:

«Місто виявило підроблення дозвільних документів щодо будівництва на вул. Чайковського, 31. Відтак, юридичне управління міста готує позов до суду про призупинення процесу доти, доки це питання не буде врегульовано у правовому полі. 

Водночас, як підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий, процес видачі містобудівних умов та обмежень повинен проходити більш широке обговорення між управліннями міськради, аби в подальшому уникнути схожих ситуацій. Він також зазначив:

«Я дав доручення додатково вивчити всі матеріали, які стосуються дозвільних документів щодо вулиць Стефаника й Чайковського. Ми виявили там підробку документів. Ці фальсифіковані документи потім стали підставою для видачі наступних документів.

Відтак, сьогодні подано звернення до прокуратури, а міське юридичне управління готує позов у суд про призупинення всіх процесів будівництва до того часу, поки ми не врегулюємо питання у правовому полі. Це надзвичайно важлива річ, тому що на сьогодні держава начебто хоче допомогти і спрощує процедури.

У той же час, тим спрощенням користуються люди, які не поважають закони та громаду Львова. Щодо містобудівних умов та обмежень, я вважаю, що вони обов’язково мають проходити більш широке обговорення – хоча б виконавчого комітету: щоб юридичне управління дослідило кожен папірець, який подається в пакет документів на містобудівні умови та обмеження, щоб управління комунальної власності дослідило, яким чином відбувалось право власності, щоб земельне управління дослідило, чи відведено земельну ділянку.

Коли це все починаєш більш детально аналізувати, то розумієш, що там дуже часто є грубі порушення. Тому лише контроль і ще раз контроль – інших варіантів немає».

Нагадаємо, у результаті перевірки документів щодо будівництва на вулиці Чайковського, 31, юридичне управління та управління охорони історичного середовища виявили фальсифікацію, зокрема – лист управління охорони історичного середовища, який насправді не видавався. Відтак, Львівська міська рада буде звертатись в суд щодо оскарження цього будівництва».

dailylviv.com

До теми

16:48 27 жовтня 2021 р.

Шпиталь Шептицького скеровуватиме українок з онкологією на безкоштовні операції у Польщу

Шпиталь Шептицького започаткував проєкт, у рамках якого жінок з онкологією шийки матки або ендометрію скеровуватимуть на безкоштовні операції до Польщі на високоточному обладнанні Da Vinci.

Рубрика: Медицина

15:04 27 жовтня 2021 р.

Керівники львівських лікарень закликають запровадити локдаун (відео)

Керівники міських лікарень, зокрема лікарні швидкої медичної допомоги, 1-ї, 8-ї та 5-ї лікарень, які лікують хворих на коронавірус, звернулися до міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, міських та регіональних комісій з питань ТЕБ і НС з проханням посилити карантинні обмеження.

Рубрика: Медицина

09:21 27 жовтня 2021 р.

Третя доза вакцини від ковід: готують наказ МОЗ. Кому вводитимуть

В Міністерстві охорони здоров'я вже готуються до запровадження українцям третьої дози. Минулого тижня оперативний штаб із вакцинокерованих інфекцій рекомендував деяким громадянам отримати додаткове COVID-щеплення або бустерну дозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу