За 1,5 місяці дітей не вакцинували БЦЖ. Зате влаштували шоу з вакцинацією сильних світу цього, - акушерка

11:54 10 березня 2021 р.

З 31 січня 2021 року в країні новонароджені не отримують вакцини БЦЖ в пологових будинках.

Про це сьогодні, 10 березня, повідомила акушерка-гінекологиня Наталія Яремчук, пише DailyLviv.

"У неї щойно закінчився термін придатності. Ось так я раптом взяв і закінчився! Неочікувано для всіх, тому ніхто про це не подумав.

Не думав, коли в грудні 2020 року Україні виділили більше 135 мільйонів доларів з Глобального фонду на боротьбу зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Не думав, коли планував витратити ці гроші на ′′ низку важливих покупок ". Не думав, коли в спеціальному літаку під камерами ЗМІ привозять чергову вакцину. Я не думав про найбеззахисніших новонароджених дітей. За півтора місяця дітей України не вакцинувалися БЦЖ!

Зате влаштували шоу з вакцинацією ′′ сильних світу цього ". Знаєте, хто в цьому винуватий? Ви не можете здогадатися! Як завжди - або форс-мажор, або будь-хто, тільки не ми!"- написала Наталія Яремчук.

Вона цитує реакцію міністра охорони здоров'я: 

′′Це просто форс-мажор, який виник ЮНІСЕФ. Був впевнений, що ЮНІСЕФ не матиме жодних проблем. Ми традиційно працюємо з ЮНІСЕФ, але зміни в наші договори внесемо, бо це дуже важливо. Всі інші вакцини в країні доступні ".

За її словами, щороку туберкульозом хворіють близько 30 тис. чоловік. При цьому до 25 % випадків не діагностують. Це означає, що люди продовжують ходити з цією хворобою серед нас - в магазинах, метро, маршрутках. Щороку від туберкульозу помирає понад 4 тисяч людей. Таким чином, смертність від туберкульозу в Україні становить понад 13 %. Кожного року!

dailylviv.com

До теми

15:48 23 вересня 2021 р.

Бюджетна комісія вирішила скерувати з обласного бюджету 480 тисяч гривень для лікування Вікторії Полюги

Сьогодні під час засідання члени бюджетної комісії підтримали виділення коштів у сумі 480 тисяч гривень з обласного бюджету для лікування півторарічної львів’янки Вікторії Полюги, яка хворіє спинально м’язовою атрофією.

Рубрика: Медицина

20:07 22 вересня 2021 р.

Кримінальна відповідальність за підробку документів про щеплення - Уряд вніс в Раду законопроєкт

Сьогодні Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу