З 1 вересня лікарям збільшать зарплату на 3,5 тисячі гривень

08:50 11 липня 2020 р.

Фото до новини

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає, що гідна заробітна плата лікаря в Україні повинна складати не менше 20-25 тисяч гривень.

“Я вважаю, що мінімальна заробітна плата лікаря повинна стартувати від 20-25 тисяч гривень, якщо ми хочемо мати професійних лікарів з гідними умовами праці, від яких ми будемо вимагати якісно нас лікувати”, – сказав він ефірі політичного ток-шоу "Голос народу".

Міністр зазначив, що з 1 вересня поточного року передбачено збільшення заробітної плати лікарям на близько 3,5 тисяч гривень.
“Я вважаю, що цього недостатньо. Я завжди вважав, що лікар, чи медична сестра, чи водій швидкої не можуть отримувати зарплату таку, яку вони отримують сьогодні. Це неприпустимо. Але ми зробили перший крок”, – зазначив Максим Степанов.

Наступного року, за його словами, підвищення зарплати медичним працівникам буде закладено в тариф.

З 1 липня МОЗ дофінансує і ліквідує дефіцит у медичних закладах, які отримають менше коштів, ніж у 2019 році. Також міністерство підвищить зарплати медикам з 1 вересня.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я.

"Щоденний Львів" повідомляв, що в Україні офіційно проки що підтвердили лише сім померлих від коронавірусу медичних працівників.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів