Якщо Дублянську лікарню приймуть на баланс Львівської МТГ, то збережуть, - ЛМР

11:29 16 вересня 2021 р.

Фото до новини

Мерія Львова підготувала проєкт ухвали про прийняття приміщення лікарні у власність громади. Сьогодні його винесуть на розгляд сесії ради.

Таку позицію Львівської мерії щодо роботи лікарні озвучила головний медик міста Леся Кобецька. За її словами, жодних рішень міськради про закриття медзакладу не було й не буде, натомість у приміщенні лікарні потрібно провести ремонтні роботи. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

До слова, місто підготувало проєкт ухвали про прийняття приміщення лікарні у власність громади. Сьогодні його винесуть на розгляд сесії ради.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий вже озвучував позицію щодо збереження роботи дублянської лікарні:

«На сьогодні існує медична установа, яка існуватиме доти, доки буде потрібна населеному пункту. Жодних рішень щодо закриття ніхто не приймав і приймати не буде. Є одне питання. Там треба зробити ремонт. У зв’язку з цим, ми просимо ректора аграрного університету, щоб вони це приміщення передали на баланс міста. Наразі готовності нема. У всякому разі, місто стоїть на тому, щоб ця медична установа там працювала», – підкреслив Андрій Садовий.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини