ВООЗ припускає збільшення в Україні випадків коронавірусу

15:00 4 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує ймовірність збільшення випадків інфікування коронавірусом «Covid-19» в Україні.

Про це, як повідомили в середу, 4 березня, агенції новин «Укрінформ», заявив на брифінгу у Кабміні у Києві представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, котрий зазначив: «Важливо наголосити на тому, що ймовірніше за все, ми станемо свідками більшої кількості випадків захворювання в Україні, однак суть полягає у готовності галузі охорони здоров'я України протидіяти спалахам цього захворювання по мірі продовження реалізації реформи охорони здоров'я, по мірі модернізації, осучаснення стаціонарів, лікарень, відділень невідкладної допомоги, мова йде про всі заходи стримування та реагування на спалах коронавірусу».

Ярно Хабіхт додав: «Зареєстрований вчора перший випадок захворювання на коронавірус «е є якоюсь неочікуваною ситуацією. Необхідно відзначити спроможність до того, щоб його діагностували дуже швидко, що є свідченням злагодженої роботи (сфери. – Ред.) громадського здоров'я України.

Хабіхт також наголосив, що для того, щоб не підхопити коронавірус дуже важливим є дотримання гігієни рук, а також «етикету кашлю» – використовувати для цього зігнутий лікоть.

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом «Covid-19».

dailylviv.com

До теми

11:09 23 вересня 2020 р.

У Львові пропонують переглянути принцип діагностики ковіду

Керуватися самим лише показником ПЛР-тесту при діагностуванні цього захворювання – хибна практика. Адже точність тестування становить лише 80%. Відтак кошти йдуть повз лікарню і пацієнта. Ось чому в МОЗ мали би переглянути підхід до діагностування хвороби і видати медикам на місцях інші вказівки.

Рубрика: Медицина

10:37 23 вересня 2020 р.

Для лікування дітей, хворих на Covid-19, кошти є – лікарка "Охматдит"

Дитячий профільний медзаклад, у який потрапляють діти з діагнозом «ковід» або підозрою на цю хворобу медпрепаратами забезпечений повністю, купувати ліки власним коштом немає потреби.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу