Волонтери з Франції передали медичне обладнання лікарням на Львівщині

17:55 20 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщину привезли майже дев’ять тонн медичного обладнання для діток з обмеженими можливостями».

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Гуманітарну допомогу на суму 15 959 євро передала французька асоціація «ІРУАЗ-Україна». Гуманітарний вантаж включає ліжка, матраци, медичні каталки, кушетку-вертикалізатор з електроприводом, реабілітаційний стіл,  інвалідні ходунки, крісла-коляски для душу, столи-вертикалізатори, дитячі вертикалі (активні та пасивні), реабілітаційні сидіння, інвалідні візки  (дитячі та дорослі), реабілітаційну доріжку, гідро сидіння-підйомник, пральну машинку, машинки для сушки білизни, тренажер тощо. Отримали реабілітаційне обладнання Олеська районна лікарня, КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня, Міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є», Львівська обласна благодійна організація «Реабілітаційний центр «Нове життя», Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд Долини», Громадська організація «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», громадська організація «Світ Для Дітей».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка запевнив під час зустрічі з членами асоціації «ІРУАЗ-Україна» Марією та  Дідьє Налін: «Щиро дякую за небайдужість та підтримку, яку ваша асоціація надає регулярно».

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу