Волонтери подарують у Львові об 11.00 військовому госпіталю мобільний пральний комплекс

10:30 6 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Центр Волонтерства УКУ "Волонтерська Сотня" / UCU Volunteer Corps» в інтернет-мережі «Facebook»

Спеціалізовану пральну машину відправлять 66-му виїзному військово-польовому госпіталю, який дислокований у Красноармійську.

«Центр волонтерства Українського католицького університету «Волонтерська сотня» зібрав кошти і облаштував мобільний пральний комплекс для Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (ВМКЦЗР). Урочисте вручення відбудеться сьогодні об 11.00 на території вишу на вул. Козельницькій, 2 а», – повідомили сьогодні, 6 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Спеціалізовану пральну машину відправлять для бійців АТО в складі 66-го виїзного військово-польового госпіталю, який дислокований у Красноармійську. Цей комплекс – це цілком автономна мобільна пральна машина, яку волонтери УКУ виконали згідно з вимогами ВМКЦЗР. У такій пральній машині можна буде розділити прання для звичайних хворих та хворих з гнійними травмами і інфекційними захворюваннями. Також можна буде сушити одяг.

Загалом комплекс складається з чотирьох пральних машин: двох машин для сушіння білизни; двох ємкостей-сховищ для зберігання води, кожна з яких по 500 літрів; глибинного насосу подачі води для закачування додаткової води в резервуари-сховища; системи фільтрів для ґрунтовної очистки води. Однією з переваг мобільного прального приладу є можливість використання, окрім електромережі, ще й системи автономного живлення, завдяки дизельному електрогенератору, потужністю 6,4 кВт. 

Для облаштування даного приладу Військово-медичний клінічний центр Західного регіону передав волонтерам УКУ відповідну техніку – кунг та шасі ЗІЛ-13, на базі якої створено пральну машину.  Загальна вартість мобільного прального комплексу становить 115 тисяч гривень.

Фінансову підтримку проекту надали працівники та студенти УКУ, а також Єпископська Конференція Італії.  До проекту долучилися: генеральний директор ТОВ «Робітня» Кокошко Оксана Вікторівна (безкоштовне виготовлення і надання електричного щита), працівник університету Юрій Тинітовський (проектування та інсталяція обладнання), Назар Ястремський та Володимир Джичко (проектування та інсталяція електропроводки), Мирослав Сеник та Роман Радь (підтримка виконання робіт), Володимир Волоцюга та Ігор Кравчук (підготовчі роботи), о. Петро Терлецький та Мирон Кравчук (координація виконання робіт), Василь Стефанів та Тарас Зінченко». 

dailylviv.com

До теми

15:29 24 лютого 2021 р.

У Львові вакцину від Covid-19 будуть складувати у Брюховичах

Львівська міська територіальна громада повністю готова до 1-го й 2-го етапів вакцинації від коронавірусу. Сформовано 10 мобільних бригад та облаштовано 10 стаціонарних пунктів імунізації на базі закладів первинної медичної допомоги. Також місто передбачило виплати для медиків, які залучені до процесу вакцинації. Один із таких пунктів щеплення - у 2-гій міській поліклініці. Вакцину у Львові очікують вже на початку березня.

Рубрика: Медицина

13:22 24 лютого 2021 р.

Сьогодні в Україні розпочинають вакцинацію проти COVID-19. Буде 4 вакцини

Відсьогодні в Україні розпочинається вакцинальна кампанія проти COVID-19. Перші вакцини о 7 ранку вирушили в регіони. Завдання – провести вакцинацію в максимально стислі терміни, щоб медики вчасно отримали захист. На цьому під час брифінгу наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу