Волонтери передали львівській військовій Академії швидкісний медичний автомобіль

14:58 26 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в четвер у прес-службі Міноборони, автівку для навчального центру придбали завдяки небайдужим українцям, які проживають за кордоном.

Волонтери передали сучасний медичний автомобіль 184-му навчальному центру Академії сухопутних військ. Швидка, надійна та обладнана за останніми вимогами європейської медицини – ще зовсім недавно ця автівка рятувала життя бельгійцям. Адже перебувала на службі в одній з клінік швидкої медичної допомоги в Бельгії.

А вже від сьогодні вона проходитиме службу в 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ. Тут постійно готують українських вояків, зокрема, призваних на військову службу в рамках мобілізації.

Придбали цей медичний автомобіль завдяки небайдужим українцям, які проживають за кордоном. Активно долучились до цього парафіяни Української Греко-Католицької Церкви в Брюселі, монастир українських Редемптористів Блаженого кир Миколая Чарнецького, що у Бельгії та, особливо, вдова відомого українського професора-політолога Романа Якемчука – пані Марі-Тереза Боксталь. Але й цього б не відбулось без активної громадської позиції та всебічної допомоги українським воякам Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, який очолює отець Степан Сус.

На запитання «Чому автомобіль передають не в АТО чи до бойових підрозділів?», отець Тарас Михальчук, завдяки якому було організовано передачу «швидкої», відповідає, що потреба у нормальному медичному забезпеченні в таких навчальних установах є не меншою. Адже у Навчальному центрі зараз проходять підготовку понад чотири тисячі мобілізованих вояків, надання їм у разі потреби невідкладної медичної допомоги та оперативна доставка хворих до медичних установ в умовах інтенсивної роботи на озброєнні та військовій техніці не є чимось неочікуваним.

Автомобіль абсолютно придатний до інтенсивного використання. Об’єм турбодизельного двигуна – 2,5 літра, шестиступінчата трансмісія, а з конвеєра він зійшов лише сім років тому. Військовики, які отримали його, таким дарунком, безперечно, задоволені та запевняють, що він значно покращить рівень медичного забезпечення українських вояків на полігоні.

Начальник медичної служби Академії сухопутних військ підполковник медичної служби Володимир Кондратишин щиро подякував всім, хто доклався до придбання «швидкої», а особливо небайдужим представникам української діаспори в Європі. Вже ближчим часом на авто встановлять військові номерні знаки, воно буде взяте на облік Навчального центру й виконуватиме своє пряме призначення – сприяти оперативному наданню медичної допомоги воякам.

Виконавши почесну місію передачі швидкісного медичного автомобіля Українській армії, військові капелани не забули і про свою першочергову місію. Отець Тарас Михальчук освятив автівку на довгу й віддану службу у Вітчизняному війську.

Про це повідомили сьогодні, 26 березня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

15:29 24 лютого 2021 р.

У Львові вакцину від Covid-19 будуть складувати у Брюховичах

Львівська міська територіальна громада повністю готова до 1-го й 2-го етапів вакцинації від коронавірусу. Сформовано 10 мобільних бригад та облаштовано 10 стаціонарних пунктів імунізації на базі закладів первинної медичної допомоги. Також місто передбачило виплати для медиків, які залучені до процесу вакцинації. Один із таких пунктів щеплення - у 2-гій міській поліклініці. Вакцину у Львові очікують вже на початку березня.

Рубрика: Медицина

13:22 24 лютого 2021 р.

Сьогодні в Україні розпочинають вакцинацію проти COVID-19. Буде 4 вакцини

Відсьогодні в Україні розпочинається вакцинальна кампанія проти COVID-19. Перші вакцини о 7 ранку вирушили в регіони. Завдання – провести вакцинацію в максимально стислі терміни, щоб медики вчасно отримали захист. На цьому під час брифінгу наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу