Віце-прем'єр не бачить підстав для відсторонення Супрун

17:00 5 лютого 2019 р.

  • 0
  • 558


Фото: ukrinform.ua

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що підтримує діяльність Уляни Супрун на посаді в. о. міністра охорони здоров'я і не бачить юридичних підстав для її відсторонення.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко написав у вівторок, 5 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Підтримую діяльність Уляни Супрун на посаді виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я та напрямки реформування системи охорони здоров'я, які здійснює зараз уряд та команда МОЗ. Супрун була призначена на свою посаду у повній відповідності до чинного законодавства України. Не бачу жодних юридичних підстав для відсторонення її від посади в.о. міністра. Бачу лише наміри старої корумповано-мафіозної системи здійснити спробу повернути корупційні схеми у систему охорони здоров'я! Але...Реваншу не буде! Адже справа не в персоналіях, а в принципах діяльності нинішнього складу уряду».

Як інформував «Щоденний Львів», суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

08:48 20 квітня 2019 р.

За скеруванням лікаря ще 12 аналізів мають робити безкоштовно

Сьогодні з 250 видів аналізів, які найчастіше роблять для визначення правильного діагнозу, тільки чотири – безкоштовні для пацієнта. З 1 липня до них планують додати ще 12 аналізів.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1275