Військові лікарі зі Львова завойовують довіру мешканців Донеччини, – РНБОУ

12:52 21 грудня 2015 р.


Фото: mediarnbo.org

У Красноармійську почали говорити: «Якщо хочеш потрапити до хорошого лікаря, треба йти до військового госпіталю».

В Інформаційно-аналітичному центрі Ради національної безпеки і оборони зокрема повідомили вчора, 20 грудня:

«Відношення до українських військових у мешканців Красноармійська на Донеччині, донедавна було неоднозначним. Цьому виною є ворожа пропаганда і вигадані кремлівські міфи, які намагалися спаплюжити українського захисника та вщент зруйнувати довіру до нашого воїна.

Частково це спрацювало і частина мешканців міст Донбасу, в тому числі і городяни Красноармійська, повірили в ці пусті балачки. За спостереженнями наших військових, ще рік тому більша частина населення цього шахтарського та промислового міста не довіряла українському солдатові.

Багато змінилося після того, коли тут «прописалися» військові медики. З пункту постійної дислокації у Львові 66-й мобільний госпіталь виїхав 6 лютого цього року. Після прибуття до Красноармійська за одну добу лікувальний заклад був повністю розгорнутий і 10 лютого вже поступив перший хворий.

Зараз в госпіталі лікується близько 80 військовослужбовців. А були часи, коли за добу приймали по 150 поранених після виходу наших військ з Дебальцевого, подій в районі Пісок, Донецького аеропорту тощо.

Тут завжди надавали якісну медичну допомогу. В штаті лікувального закладу є лікарі багатьох профілів. А медичне обладнання дозволяє робити якісне обстеження та навіть проводити складні операції. Особливо важких пацієнтів реанімобілями чи вертольотом евакуюють в тил.

За словами начальника 66-го мобільного госпіталя – полковника медичної служби Петра Гринька, весь персонал установи має дуже високу кваліфікацію. Тут служать офіцери з Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, кандидати медичних наук. А також лікарі, які викладають на кафедрах в різноманітних медичних інститутах, голови відділень обласних і районних лікарень.

Так, начальник клініки терапії Військово-медичного клінічного центру західного регіону полковник медичної служби Зиновій Деркач сьогодні є провідним терапевтом 66 мобільного госпіталю. Він розповів, що лікуванні хворих в зоні АТО є певна особливість. 

Більша частина пацієнтів намагається скоріше виписатися та повернутися до своїх підрозділів. Для цього вони можуть приховувати від лікарів свій реальний стан здоров’я. 

Це пояснюється їхньою високою мотивацією до служби та виконання свого громадянського обов’язку. Звичайно лікарі не можуть виписати хворого пацієнта тому треба приділяти особливу увагу тому, щоб всі симптоми хвороби пацієнта повністю зникли і виписувати його тільки після повного одужання.

Важливо, що відтоді, коли військові медики зі Львова переїхали на Донбас, вони встигли завоювати довіру місцевого населення. По допомогу спеціалістів зі 66-го госпіталю щодня звертаються як місцеві мешканці, так і медичні установи міста.

Городян тут приймають за записом і до деяких профільних лікарів черга розписана вже за місяць. Зокрема, хірурги з військового госпіталю зробили вже низку операцій місцевим мешканцям, які довго страждали від складних патологій.

Інші профільні лікарі також постаралися і поставили на ноги не один десяток хворих. Тепер в Красноармійську почали говорити: «якщо хочеш попасти до хорошого лікаря, треба йти до військового госпіталю».

Ось так, менше ніж за рік перебування 66-го мобільного госпіталю в місті мешканці Красноармійська змінили ставлення до українського захисника і тепер вірять лише в те, що самі бачать. Військові медики сьогодні вирівнюють напружену ситуацію в місті. Для цього вони не роблять нічого особливого, а просто виконують свою роботу».

Про це повідомили вчора, 21 грудня, на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, де також опублікували світлини зі 66-го мобільного госпіталю.

dailylviv.com

До теми

23:50 20 жовтня 2020 р.

Людина повинна мати вибір: у Львові закликали не допустити прийняття закону про примусову вакцинацію

Активісти ГО «Товариство “Рух за життя"» звернулись до Верховної Ради із заявою про протиправність двох законопроєктів у системі громадського здоров’я.

Рубрика: Медицина

15:20 20 жовтня 2020 р.

У Львові на карантин закриті три дитячі садочки

Станом на сьогодні призупинено роботу в ЗДО № 44, № 57 та № 153. Роботу цих садочків призупинено у зв’язку із захворюваністю працівників освітніх закладів на Cоvid-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу