Відсоток виконання на Львівщині плану вакцинації населення є вкрай низьким, – ЛОДА

10:48 27 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Міністерство охорони здоров’я України централізовано закупило медичних імунобіологічних препаратів для нашої області на суму 17,8 мільйона гривень.

26 лютого під час наради в облдержадміністрації обговорили проблему імунопрофілактики населення Львівської області. Зокрема, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка зазначив: «Відсоток виконання плану вакцинації населення у нашому регіоні є вкрай низьким. Це зумовлено двома факторами: антивакцинальною кампанією і відсутністю самих вакцин».

За словами Богдана Чечотки, міністерство охорони здоров’я України централізовано закупило медичних імунобіологічних препаратів для Львівщини на суму 17,8 мільйона гривень. Населення області за власні кошти придбало вакцини ще на п’ять мільйонів гривень.

Купували імунобіологічні препарати й за кошти місцевого бюджету. «Але це зовсім не рятує ситуації, – наголосив Богдан Чечотка. – Адже ні населення, ані кошти місцевого бюджету не можуть забезпечити потребу у вакцині навіть на п’яту частину. Вважаю, що питання вакцинації є питанням національної безпеки України. Відповідно ним потрібно займатися централізовано».      

За підсумками наради, голова ОДА Олег Синютка доручив підготувати звернення до керівництва держави з пропозицєію розглянути ситуацію з вакцинацією на Раді національної безпеки та повторно підготувати пакет документів в міністерство охорони здоров’я України щодо покращення централізованого забезпечення Львівщини імунобіологічними медичними препаратами.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:59 21 жовтня 2021 р.

Особливістю сьогоднішньої хвилі пандемії є сильна захворюваність на ковід серед вагітних жінок, - лікар у Львові

Сьогодні в межах засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Рубрика: Медицина

17:41 21 жовтня 2021 р.

У Львові знову збільшують кількість пунктів вакцинації

З 22 жовтня у Львові побільшає пунктів вакцинації. Ще два таких пункти упродовж трьох днів працюватимуть у середній загальноосвітній школі № 95, що на Сихові, та у Палаці мистецтв, тож всі охочі зможуть провакцинуватись і там.

Рубрика: Медицина

16:18 21 жовтня 2021 р.

Назвали райони Львівщини, де найбільше бракує йоду у воді

Упродовж трьох місяців у джерелах водопостачання у п’яти районах Львівщини провели аналіз проб води на вміст йоду. За результатами досліджень, кожна третя проба води не відповідає нормативу фізіологічної повноцінності.

Рубрика: Медицина

13:33 21 жовтня 2021 р.

У Львові можна вакцинуватись у будь-який день: працюють стаціонарні та тимчасові пункти

Зараз у Львові функціонує 13 стаціонарних пунктів вакцинації упродовж робочих днів, та ще 7 тимчасових пунктів вакцинації – щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу