Ветеринари міжнародного фонду допомагатимуть вакцинувати котів у Львові

15:05 27 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Ветеринари міжнародного фонду «Four Paws International» допомагатимуть комунальному підприємству «Лев» зі стерилізацією та вакцинацією від сказу безпритульних котів Львові.

Про це повідомили в середу, 27 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що впродовж п’ятиднів, з 2 до 6 грудня, ветлікарі фонду «Four Paws International» працюватимуть в Першій комунальній ветеринарній клініці, яка діє на базі ЛКП «Лев», де стерилізуватимуть безпритульних тварин, яких опікуни принесуть для проведення процедури. Про це повідомила директорка комунальному підприємства «Лев» Оксана Кошак.

Вона також розповіла: «Наше підприємство спільно з «Four Paws International» були партнерами першого в світі підрахунку котів, що відбувся у Львові влітку. У місті проживають 5992 вуличних муркотунів, 90% з яких не є стерилізованими, а отже – їхня кількість суттєво зростатиме без акценту на гуманне скорочення чисельності, шляхом біостерилізації та прилаштування у сім’ї.

Як інформував «ЩЛ», у Львові створять Центр реабілітації тварин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:20 23 січня 2020 р.

У ЛОР визначилися з директором Львівської обласної лікарні відновного лікування

Сьогодні, 23 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради, на якій обрали переможцем на посаду директора Львівської обласної лікарні відновного лікування Андрія Голдуна.

Рубрика: Медицина

14:51 23 січня 2020 р.

Комісія ЛОР визначилася з директоркою Львівського перинатального центру

На посаду директора Львівського обласного перинатального центру обрали Марію Малачинську, яка зараз очолює Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

Рубрика: Медицина

14:15 23 січня 2020 р.

Львівська міськрада придбає медичне обладнання

Депутати Львівської міської ради погодили на пленарному засіданні сесії ЛМР закупівлю медичного обладнання для комунальних некомерційних підприємств і визначили умови та способи забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу