Вакцинація студентів на Львівщині на заселення у гуртожитки не впливатиме, - роз'яснення комісії з питань ТЕБ і НС

15:56 12 серпня 2021 р.

Фото до новини

Раніше Комісія з питань ТЕБ і НС у Львівській області рекомендувала керівникам навчальних закладів проводити заселення студентів у відомчі гуртожитки тільки після проходження повного курсу вакцинації від COVID-19. Сьогодні ж комісія вже наголосила на рекомендаційній, а не обов'язковій вакцинації студентів, які хочуть жити у гуртожитках.

Одне із питань, які розглянула на черговому засіданні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій стосувалось вакцинації студентів перед початком навчального року. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

Зокрема, через поширення коронавірусу штаму «Дельта» на засіданні обговорили заходи, які необхідно вжити, щоб збільшити кількість вакцинованих осіб на території області. Так, члени комісії вирішили рекомендувати керівникам навчальних закладів проводити заселення студентів у відомчі гуртожитки тільки після проходження повного курсу вакцинації від COVID-19.

«Це рішення має рекомендаційний характер. Жодних обмежень та перешкод перед студентами ми не ставимо. Ми дбаємо про їх здоров’я та безпеку. Водночас коли більшість населення ще не щеплені, ми не можемо покладатися лише на вакцини. А зважаючи на те, що молодь дуже активна та комунікабельна, також необхідно доповнювати вакцинацію певними заходами, такими як носіння масок та соціальна дистанція. Дотримуючись всіх цих заходів, можна досягти максимального захисту для себе та  свого оточення. Також не варто розслаблятись, потрібно збільшувати кількість щеплень, аби зупинити поширення вірусу», - повідомив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Нагадаємо, що раніше Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я України, зазначив, що у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки, для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Тільки так вдасться запобігти поширенню пандемії та можна буде повернутись до звичного життя і навчання.

Станом на 11 серпня 2021 року у Львівській області провакциновано 438 059 осіб, з них 9777 за попередню добу. Також в області працюють 26 центрів вакцинації населення та 172 пункти щеплень.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини