В Україні зробили понад 2 млн щеплень проти COVID-19 і на складах ще є близько 2,5 млн доз вакцин

17:00 19 червня 2021 р.

Станом на 19 червня 2021 року в Україні зробили 2 056 499 щеплень проти COVID-19. Лідерами за кількістю вакцинацій є місто Київ, Дніпропетровська та Київська області.

Одну дозу вакцини отримали – 1 700 709 людей, отримали дві дози та завершили вакцинацію 355 790 осіб. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, пише Dailylviv.

Найбільше вакциновано людей віком 20 – 39 років (серед пріоритетних груп) - 539 869. Жінок щеплено на 7,7% більше, ніж чоловіків.

Лідерами за кількістю вакцинацій є місто Київ, Дніпропетровська та Київська області.

Щеплення здійснюють силами мобільних бригад та в пунктах вакцинації, кількість яких постійно зростає відповідно до збільшення кількості вакцини. З 29 травня 2021 року в містах по всій країні почали запускати центри масової вакцинації, які працюють на вихідних та щеплюють людей, які записалися до листа очікування вакцинації через сайт чи додаток “Дія”.

Це призвело до значного зростання темпів вакцинації. Так, на початку кампанії в лютому-березні в середньому здійснювали менше ніж 50 тис. щеплень на тиждень, тоді як в червні ця цифра збільшилася до понад 325 тис.

Наразі в Україні працює близько 700 мобільних бригад та готово понад 3 тис. пунктів щеплень та більш ніж 75 центрів масової вакцинації. Їхня кількість продовжує зростати. Вакцини для того, щоб не збавляти обертів, достатньо.

Зараз використовують вакцини AstraZeneca (Covishield, SKBio), Comirnaty/Pfizer, CoronaVac/Sinovac. Станом на 18 червня, на національних та регіональних складах є близько 2,5 млн доз вакцин різних виробників.

Вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року після прибуття першої партії вакцин. Вона відбувається поетапно, спочатку щеплять тих, хто перебуває у найвищій зоні ризику захворіти чи важко перенести COVID-19, а також тих, від кого щодня залежить робота країни.

Зараз вакцинують пріоритетні групи 1—4 етапів, як-от медики, люди віком від 60 років, маломобільні громадяни, соціальні працівники і освітяни, військовослужбовці та співробітники структур державної безпеки, працівники органів державної влади і місцевого самоврядування усіх рівнів, працівники критичної інфраструктури, засуджені та ув’язнені, персонал слідчих ізоляторів і місць позбавлення волі.

Коронавірус може переходити у хронічну форму, – пульмонолог у Львові

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу