В Україні зареєстрували першу смерть від «Covid-19»

16:00 13 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

71-річна жінка зі Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована зі зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком «Covid-19», сьогодні померла.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 13 березня, агенції новин «Укрінформ», розповіли в міністерстві охорони здоров’я, де також запевнили, що близькі родичі, з якими вона проживала, й ті, з ким вона контактувала, перебувають під наглядом лікарів  МОЗ України зазначає, що померла жінка була в групі ризику.

Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом «Covid-19» з летальними наслідками.  За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу «Covid-2019» в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають люди у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%.

Для 40-49-річних – відповідно, 0,3%; для 50-59-річних – 1,3%; для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

23:38 5 березня 2021 р.

Епідситуація на Львівщині погіршується, - керівник департаменту охорони здоров’я

Епідситуація на Львівщині погіршується. Про це сьогодні, 5 березня, під час брифінгу у Львівській ОДА розповів керівник департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу