В Україні з початку епідсезону померли від ГРВІ й грипу 129 людей, – МОЗ

20:28 28 січня 2016 р.

Фото до новини


Фото: galinfo.com.ua

27 січня в нашій країні були зареєстровані 80 720 звернень за медичною допомогою через захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

У прес-службі міністерства охорони здоров’я опублікували сьогодні, 28 січня, «Оперативну інформацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні станом на 27 січня 2016 року», в якій повідомляється:

«За інформацією Центру грипу та ГРВІ ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань» МОЗ України та Державної санітарно-епідеміологічної служби України, за добу 27 січня всього в Україні зареєстровано 80 720 звернень за медичною допомогою через захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З них 38 440 дітей.

За показниками останньої доби найвищий темп приросту захворюваності на грип і ГРВІ зафіксовано у Харківській, Житомирській, Миколаївській, Одеській, Волинській та Вінницькій областях. У порівнянні із минулими даними, захворюваність йде на спад у Дніпропетровській, Кіровоградській, Чернівецькій, Сумській областях та Києві.

За 27 січня госпіталізовано 3 430 хворих, з них – 1 794 дитини. Серед захворілих на грип та ГРВІ 804 медичних працівники.

Обмежувальні заходи введені в усіх адміністративних регіонах України. Станом на 27 січня навчання залишається призупиненим у 11 885 загальноосвітніх навчальних закладах, дитячих навчальних та інших закладах. Державна санітарно-епідеміологічна служба України рекомендує громадянам уникати місць масового скупчення людей, бути уважними до свого здоров’я та, у разі необхідності, вчасно звертатися по допомогу до медичних закладів.

За оперативними даними лабораторій Держсанепідслужби за 27 січня лабораторно підтверджено грип у зразках 24 померлих (по чотири летальних випадки зафіксовано у Запорізькій та Київській областях, по три – у Донецькій та Черкаській, по два – в місті Києві, Одеській та Сумській областях, по одному випадку в Дніпропетровській, Кіровоградській, Чернівецькій та Чернігівській областях). З початку епідсезону, з 28 вересня минулого року, на ГРВІ та грип в Україні вже перехворіли 3 млн 17 454 особи, зареєстровано 129 летальних випадків».

Про це повідомили сьогодні, 28 січня, в прес-службі міністерства охорони здоров’я України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів