В Україні наразі немає підстав для обмеження проведення масових заходів, – МОЗ

14:30 10 березня 2020 р.

Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив у вівторок, 10 березня, на брифінгу в Києві, що підстав для запровадження в Україні обмежень на проведення масових заходів наразі немає.

Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко зазначив: «Поки що ні, але ситуація змінюється. Ми повинні розуміти, що ситуація змінюється досить динамічно, і рішення можуть змінюватися також динамічно. Країна повинна працювати на випередження».

Про це повідомило «Радіо Свобода», де також розповіли, що 3 березня 2020 року був підтверджений перший в Україні випадок інфікування новим коронавірусом – у чоловіка, який із дружиною повернувся з Італії до Чернівців. Медики госпіталізували інфікованого.

Пізніше лікарі госпіталізували також дружину чернівчанина. Наразі у неї відсутні будь-які ознаки коронавірусної інфекції.

Станом на ранок 10 березня у світі було зареєстровано 114 тисяч 219 випадків захворювання на «Covid-19». Померли 4024 людини. У кількох країнах, зокрема, в Італії та Ірані, запроваджені обмеження на проведення масових заходів для запобігання поширенню захворювання.

Захворювання «Covid-19» спричиняється коронавірусом «SARS-CoV-2», раніше відомим як «2019-nCoV», який належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема – з високою температурою і кашлем.

Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих видужує. Помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема – літні.

Як інформував «ЩЛ», у Львівській міськраді рекомендують відтермінувати спортивно-масові заходи.

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу