В Італії пансіонати для літніх людей стали інфекційними бомбами

14:26 26 березня 2020 р.

Більшість будинків для літніх людей приховують інформацію про високу смертність там від коронавірусу COVID-19.

"(...) У найбільш постраждалих провінціях Італії відбувається масовий мор, який упродовж трьох тижнів вразив будинки людей похилого віку, що перетворилися у вогнища інфекції. Про це не повідомляють навіть родичам, їм заборонили відвідувати людей похилого віку з 9 березня, а коли родичі телефонують, то наштовхуються на завалений роботою персонал. Кілька прикладів: в пансіонаті Don Moride Stagno Lombardo, в Кремоні: 70 мешканців, 21 смерть; у Лоді, у резиденції Santa Chiara: 270 місць, 43 смерті; у пансіонаті Opera Pia: 142 місця, 30 смертей; в Mombretto в місті Медилья між Міланом і Лоді: ​​150 місць, 52 смерті і т.д. ", - пише кореспондент французької газети Le Figaro в Римі Валері Сегонд.

"Але на даний момент немає ніякого національного чи навіть регіонального підрахунку цих смертей, - йдеться в статті. "Це складно піддається виміру, тому що більшість будинків літніх людей приховують інформацію, яка навряд чи зробить їм рекламу", - пояснює Валеріо Занолла, голова профспілки пенсіонерів Ломбардії, який намагається оцінити ситуацію у всьому регіоні.

Фактично виникло справжнє порочне коло, що перетворює ці установи в інфекційні бомби.

"Оскільки через смертей звільняється багато місць, туди поміщають пацієнтів з COVID-19, яких більше не в змозі прийняти перевантажені лікарні", - продовжує Мануела Ванолі.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

До теми

12:38 28 листопада 2020 р.

Вартість вакцин від COVID-19 у ЄС від 5 до 60 євро: від векторних до хайтеківських

Дешевші векторні вакцини проти коронавірусної хвороби користуватимуться попитом за межами Євросоюзу і Північної Америки. А дорожчі інноваційні мРНК-вакцини - у заможних країнах.

Рубрика: Медицина

19:41 27 листопада 2020 р.

У двох містах Львівщини та одному селищі - найбільше навантаження на одного лікаря

Понад 2 млн мешканців області уклали декларації із сімейними лікарями. Від початку реформування первинної ланки охорони здоров’я 1801 лікар має укладені декларації із пацієнтами.

Рубрика: Медицина

18:43 27 листопада 2020 р.

Коронавірус: майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Але хворих значно більше

За останню добу майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу