В Італії пансіонати для літніх людей стали інфекційними бомбами

14:26 26 березня 2020 р.

  • 0

Більшість будинків для літніх людей приховують інформацію про високу смертність там від коронавірусу COVID-19.

"(...) У найбільш постраждалих провінціях Італії відбувається масовий мор, який упродовж трьох тижнів вразив будинки людей похилого віку, що перетворилися у вогнища інфекції. Про це не повідомляють навіть родичам, їм заборонили відвідувати людей похилого віку з 9 березня, а коли родичі телефонують, то наштовхуються на завалений роботою персонал. Кілька прикладів: в пансіонаті Don Moride Stagno Lombardo, в Кремоні: 70 мешканців, 21 смерть; у Лоді, у резиденції Santa Chiara: 270 місць, 43 смерті; у пансіонаті Opera Pia: 142 місця, 30 смертей; в Mombretto в місті Медилья між Міланом і Лоді: ​​150 місць, 52 смерті і т.д. ", - пише кореспондент французької газети Le Figaro в Римі Валері Сегонд.

"Але на даний момент немає ніякого національного чи навіть регіонального підрахунку цих смертей, - йдеться в статті. "Це складно піддається виміру, тому що більшість будинків літніх людей приховують інформацію, яка навряд чи зробить їм рекламу", - пояснює Валеріо Занолла, голова профспілки пенсіонерів Ломбардії, який намагається оцінити ситуацію у всьому регіоні.

Фактично виникло справжнє порочне коло, що перетворює ці установи в інфекційні бомби.

"Оскільки через смертей звільняється багато місць, туди поміщають пацієнтів з COVID-19, яких більше не в змозі прийняти перевантажені лікарні", - продовжує Мануела Ванолі.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

Коментарі(0)

До теми

15:05 6 квітня 2020 р.

У Львові дозволили медичну практику

Але перебувати в приміщенні може не більше 1 відвідувача на 10 квадратних метрів з дотриманням усіх санітарних норм.

Рубрика: Медицина

14:50 6 квітня 2020 р.

У Львові всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику

Також - обов’язково відбирати матеріал і скеровувати його до лабораторного центру на ПЛР-аналіз - у хворих з такими ж діагнозами, але які перебувають на амбулаторному лікуванні - тобто вдома, наприклад.

Рубрика: Медицина

13:04 6 квітня 2020 р.

Програма медичних гарантій стартувала у 100-та спеціалізованих медичних закладах Львівської області

1 квітня стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій – перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на надання медичних послуг за цією програмою станом на 2 квітня підписали 1640 закладів спеціалізованої медичної допомоги.

Рубрика: Медицина