В Австрії відмовилися рятувати життя 17-річного львів'янина (відео)

20:24 2 лютого 2016 р.


Фото: Zaxid.net

Юнака можуть прооперувати в Німеччина чи Індії.

17-річного львів'янина, у якого нещодавно діагностували рідкісну вроджену патологію кишківника, відмовились оперувати в Австрії. Ще кілька годин тому клініка в Інсбруку була готова прийняти Максима Стасіва. Та згодом не надала посольству Австрії у Києві жодного підтвердження своїх намірів, тож хворому і його мамі не відкрили візи.

Операцію потрібно зробити впродовж кількох днів. На щастя, є ще дві запасні країни, де можуть прооперувати юнака – це Німеччина та Індія. Надзвичайний і повноважний посол України в Австрії Олександр Щерба уже повідомив, що німецька клініка у Тюбінгені готова прийняти пацієнта, із документами все має бути гаразд.

Нпатомість Максим Стасів запевнив:  Все нормально. Почуваю себе добре, хвилювань таких нема».

А тітка Максима – Віра Стасів – розповіла: «На даний момент зібрано 4 мільйони 800 гривень. Ну і бачите, люди приносять кошти. Зараз хлопці принесли 30 тисяч євро. Це зібрали з церкви».

Як відомо, вартість операції – 150 тисяч євро. На горе сім'ї відгукнулися тисячі людей і в Україні, і за кордоном. Менш ніж за тиждень вони зібрали майже 5 мільйонів гривень. 

Проте, цього не досить. Потрібно ще щонайменше ще один мільйон. Батьки просять у небайдужих допомоги. Максиму видалили кишківник через патологію, родина збирає гроші на пересадку.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

До теми

15:06 22 жовтня 2021 р.

COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: в чому різниця

Від сьогодні українців не пускатимуть в транспорт міжобласного сполучення без підтвердження щеплення в формі COVID-сертифіката або Міжнародного свідоцтва про вакцинацію, або без негативного ПЛР/антиген тесту.

Рубрика: Медицина

14:55 22 жовтня 2021 р.

Львівщина - третя за темпами вакцинації

Пандемія COVID-19 стрімко поширюється, однак завдяки вакцинам цей процес сповільнився. Вакцинація лишається найважливішим та найефективнішим інструментом у боротьбі проти вірусу.

Рубрика: Медицина

14:34 22 жовтня 2021 р.

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

Плата за лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні - лікарні швидкої медичної допомоги: 30 тис грн - за операцію, 3500 грн - за анестезію, 50 грн - за крапельницю, 300 грн - за окрему палату. А безкоштовні ліки, які дають хворим у Центрі легеневого здоров'я, малоефективні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу