В амбулаторіях і поліклініках Львова будуть окремі простори для матері й дитини

11:00 21 вересня 2018 р.


Фото: 032.ua

Депутати міської ради підтримали електронну петицію «Організація кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Петицію підтримали із пропозицією міського управління охорони здоров’я, щоб це були не окремі кімнати, а окремі простори».
Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський зазначив під час розгляду петиції: «Ця петиція набрала необхідних 500 голосів. До неї є пропозиція управління охорони здоров’я, щоб облаштовувати не окремі кімнати, а окремий простір, бо не завжди є можливість виділити окреме приміщення під такі потреби».
Міський голова Львова Андрій Садовий доповнив: «Треба ще враховувати один момент, що в поліклініку приходять батьки з дітьми, і дуже часто діти приходять в поліклініку не тому, що вони здорові, а тому що вони хворі. І з іншого боку, приходять також діти на профілактичний огляд, і якщо ми таких дітей будемо в одному місці збирати, то щоб не було небезпечно з точки зору здоров’я, це також треба продумати. А те, ще в кожній поліклініці має бути такий якісно обладнаний простір, я підтримую двома руками».

dailylviv.com

До теми

13:11 21 квітня 2021 р.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Опікунською радою Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» було запропоновано облаштувати у лікарні спонсорські палати – за прикладом закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують або споруджують нові палати і називають їх іменем спонсора ремонтних робіт.

Рубрика: Медицина

16:23 20 квітня 2021 р.

240 госпіталізованих учора - це, переважно, молоді люди з важкими формами пневмонії, - лікар

Якщо проаналізувати тенденції за кількістю звернень з коронавірусом в стаціонари впродовж останнього тижня, то є позитивні зрушення: кількість госпіталізованих на 100 тис. населення за останні сім днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу