Уряд доплатить медикам 300% за боротьбу з коронавірусом

15:08 30 березня 2020 р.

312 депутатів підтримали 30 березня таке рішення Верховної Ради.

Верховна Рада доручила Кабінету міністрів встановити 300-відсоткову доплату до зарплати медиків, які беруть участь у ліквідації захворювання на коронавірусну інфекцію. За ухвалення законопроєкту в цілому проголосували 312 депутатів.

Водночас народні депутати не підтримали ухвалення в першому читанні зміни до держбюджету, однак погодилися направити його на повторне перше читання. Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді зменшити доходи держбюджету на 122,945 мільярда гривень і збільшити витрати на 79,215 мільярда гривень. 

Медичні працівники, які працюють і будуть працювати з тими людьми, які мають підозру на коронавірус, отримуватимуть щомісяця доплату по 10 тис грн. Таке розпорядження мер Львова Андрій Садовий пообіцяв підписати 30 березня.

Голові ВР Дмитру Разумкову доручили невідкладно підписати ухвалені сьогодні законопроекти та направити на підпис Президенту України Володимиру Зеленському. Відповідне рішення підтримали 328 народних депутатів України.

До теми

20:28 24 вересня 2020 р.

Нове зонування: п'ять районів Львівщини - у помаранчевій, Львів - у жовтій

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

11:21 24 вересня 2020 р.

У Львові біля лікарні сідатимуть вертольоти

До кінця року біля міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові планують відкрити вертолітний майданчик для транспортування пацієнтів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу