Україна запроваджує нові правила в'їзду для іноземців

18:12 28 липня 2021 р.

Через загрозу поширення "Дельта"-варіанту коронавірусу Україна посилює правила в'їзду.

Відповідно, найближчим часом буде потрібно дотримуватися нових умов. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство охорони здоров'я. Зазначимо, нові правила почнуть діяти через 7 днів з моменту публікації постанови. Станом на 28 липня її ще немає на урядовому порталі.

Пр це повідомляє РБК-Україна, пише Dailylviv.

Для іноземців обов'язково треба мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19 і один з наступних документів:

- негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше ніж за 72 години до перетину кордону);

- негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше ніж за 72 години до перетину кордону);

- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Якщо немає підтвердження повного курсу вакцинації, то іноземний громадянин (крім осіб до 18 років) на в'їзді встановлює додаток "Вдома". Далі він зобов'язується почати самоізоляцію через 72 години, якщо впродовж цього часу не отримає негативний тест.

Для громадян України перетин кордону з будь-яких країн безперешкодний, якщо є один з двох документів:

- підтвердження повного курсу вакцинації;

- довідка 063-О про перше щеплення за курсом вакцинації від COVID-19.

Іноземці з посвідкою на проживання в Україні перетинають кордон безперешкодно за наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Якщо ці документи відсутні, то громадяни та іноземці з посвідкою на проживання в Україні (крім осіб до 18 років та інших категорій, визначених постановою) повинні встановити додаток "Вдома". Також вони зобов'язуються через 72 години почати самоізоляцію за відсутності негативного тесту на COVID-19.

Якщо немає можливості використовувати додаток "Вдома", то людина має перебувати на обсервації.

Додаток "Вома" не контролює і не обмежує пересування в перші 72 години після перетину кордону. Додаток буде контролювати самоізоляцію з третьої доби або в разі позитивного тесту на COVID-19 методом ПЛР.

Для всіх невакцинованих, незалежно від громадянства, які прибули з Росії або Індії та перебували на території цих держав понад 7 днів упродовж останніх двох тижнів, будуть діяти більш жорсткі правила перебування на самоізоляції. Зокрема, для них буде встановлено обов'язкову 14-денну самоізоляцію без права її дострокового завершення.

Для перетину КПВВ за відсутності документа, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях або довідки 063-О про перше щеплення за курсом вакцинації від COVID-19 (крім осіб до 18 років), треба здати безкоштовний експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Епідситуація в області є стабільною, проте нестійкою. Щодня фіксуємо нові випадки захворювання, - Олег Когу

Центри вакцинації населення на Львівщині працюватимуть щодня: адреси і графік роботи

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу