Україна також хоче закупити ремдесивір у США | Новини Львова

Україна також хоче закупити ремдесивір у США

14:01 8 липня 2020 р.

  • 2

Препарат «Ремдесивір» одразу був включений українськими лікарями до протоколу лікування коронавірусної хвороби. Цей лікарський засіб не був доступний, але нині МОЗ веде переговори з американською компанією-виробником і розраховує на поставки його в Україну.

Основні результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 8 липня:

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 807 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 65 у дітей та 46 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 200 осіб. За добу одужали 926 осіб, що є абсолютним рекордом за ввесь період пандемії, померли 23 особи.
▪️ За останню добу проведено 27 584 тестування, з яких 13 568 методом ПЛР, 14 016 методом ІФА.
▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (117) та в місті Києві (114).
▪️ МОЗ закликає дотримуватись епідеміологічних рекомендацій: носити маску, користуватись антисептиком та не порушувати соціальної дистанції, адже це напряму впливає на ризик інфікування COVID-19.
▪️ На сьогодні МОЗ прийнято чіткий механізм здійснення безкоштовних тестувань на коронавірус. Безкоштовно тестуються: всі люди, які мають ознаки коронавірусної хвороби; люди, які перебували у контакті з коронавірусними особами; люди, які потребують планової госпіталізації; медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19, тестуються раз на 14 днів; працівники Нацполіції та Нацгвардії за визначеним переліком тестуються раз на 30 днів.

Коментарі(2)

666

16:01 09 липня 2020 р.

Відповісти

... небагато часу тому ота "україна" , що її парсуна пар... висіла на отих біг-бордах із підписом -- "Вона -- це Україна ! " , рятувала українців від страшної хвороби також конкретним препаратом ... навіть розвантажувала його той вантаж з літака в Борисполі ... і високі підбори їй навіть не заважали ... певне , дуже висока "ціна питання" була ... Львів (аеропорт) теж був долучений до цієї операції -- сюди 200тис.доз надійшло того прапарату ... та пішов(пішло) той (те) препарат , в більшості своїй , куди треба ... на утилізацію ... зате компанія заробила ( "зробила") на тому препараті 1 млрд. доларів США ($1 000 000 000) ... і маски теж намагалося те пар...пані-прем'єрка на українців натягнути ... та тоді не вдалося ... і паніка тоді теж ішла цілим світом (цивілізованим)... зате в 2020 Україна (і цивілізований світ) отримали , як то кажуть , по повній програмі ... і наразі маємо що ? ... знов те саме -- ТЕ , що маємо ... Nil novi sub luna ... Слава Україні ! ...

666

16:03 09 липня 2020 р.

Відповісти

... хто такі "операції" з цілим світом(цивілізованим) прокручує я не сказав ... та думаю і так зрозуміло , кому маємо подякувати ... Слава Україні ! ...

До теми

17:02 7 серпня 2020 р.

Садовий втратив штатного Зуба

Від сьогодні, 7 серпня, керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Каталонія оголосила себе республікою і зреклася монархії, але не Іспанії

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

За попередню добу на Львівщині було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 165 осіб

З 10 серпня припиняється прийом не лише візових анкет, - Генконсульство РП у Львові

У Львівській області виявили ще 154 інфікованих коронавірусом

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу