У зв'язку зі захворюваністю на грип призупинено навчання в 67 школах Львівщини

14:10 5 березня 2015 р.


Фото: media-bar.info

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, у зв'язку з ускладненням епідситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ тимчасово призупинено навчання у 13-ти загальноосвітніх навчальних закладах Стрия й в 54-х – Сколівського району.

У прес-службі обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 5 березня, «Щоденному Львову»:

«Станом на 5 березня тимчасово призупинено навчання у 67 загальноосвітніх закладах Львівщини у зв'язку з ускладненням епідситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ.  Зокрема, навчання тимчасово призупинено у 13 загальноосвітніх навчальних закладах м. Стрия (з 02.03 до 09.03), та у 54 школах Сколівського району (з 28.02 до 09.03).

Про це йшлося під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 5 березня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Володимира Харчука. За словами начальника Головного управління Держсанепідемслужби у Львівській області Романа Павліва, не слід чекати перевищення епідпорогу, а вже діяти на випередження і забезпечити виконання «Комплексних заходів з попередження масового розповсюдження поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення області».

«Ці заходи необхідні для того, щоб перервати ланцюжок інфікування людей», – сказав  Роман Павлів. Він зазначив, що при перевищенні епідемічного порогу слід розглядати питання щодо тимчасового призупинення навчально-виховного процесу у визначених навчальних закладах області.

Окрім цього, з метою своєчасного виявлення хворих на грип слід організувати обов'язковий щоденний ранковий огляд усіх дітей в дошкільних навчальних закладах. Також не слід допускати до навчання дітей та до роботи працівників з ознаками захворювання на грип та ГРЗ.

Водночас у всіх навчальних закладах потрібно забезпечити дотримання повітряно-температурного режиму та безперебійну роботу опалювальної мережі в приміщеннях усіх дошкільних. Окрім цього, необхідно провітрювати приміщення під час кожної перерви  при відсутності дітей.

Окрім цього, потрібно проводити щоденне вологе прибирання усіх приміщень дошкільних, навчально-виховних та позашкільних закладів освіти різних типів та форм власності, в тому числі в гуртожитках для учнівської молоді. Вживати заходів щодо  підвищення гігієнічної грамотності, у першу чергу з питань дотримання особистої гігієни персоналу, дітей та їх батьків.

Серед іншого, на Львівщині слід забезпечити функціонування медичних кабінетів, ізоляторів, наявність необхідного набору медикаментів та дезінфекційних засобів у підпорядкованих закладах. Окрім цього, обласна комісія з питань ТЕБ і НС доручила департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації зобов’язати керівників лікувально-профілактичних закладів області забезпечити надання своєчасної належної медичної допомоги хворим на грип та гострі респіраторні захворювання. Разом з тим, доручено контролювати наявність у лікувально-профілактичних закладах необхідних медикаментів, антисептиків та засобів індивідуального захисту медичного персоналу».

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу