У Військово-медичному клінічному центрі у Львові відновлюють здоров’я 68 поранених бійців

19:23 2 жовтня 2014 р.

  • 0
  • 1926


Фото: прес-служба Міноборони

Як повідомив у четвер полковник медичної служби Іван Гайда, у важкому стані в реанімації досі перебувають шестеро військовослужбовців.

Зусилля військових медичних спеціалістів Львівщини сконцентровані на психологічній та фізичній реабілітації учасників АТО. Про це під час щотижневого брифінгу для представників засобів масової інформації повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.

«За останні дні не було жодного випадку доставки поранених санітарною авіацією. Натомість маємо поодинокі поступання пацієнтів – невеликими групами, залізничним та автомобільним транспортом. Ведеться безперервна планова робота у плані відновлювальних етапних оперативних втручань, в яких мають потребу наші пацієнти. Увагу концентруємо на актуальних питаннях реабілітації – як фізичної, так і психологічної», – зазначив начальник Центру.

За його словами, у медичній установі здоров’я відновлюють 68 бійців, які прибули безпосередньо з зони бойових дій. У важкому стані в реанімації досі перебувають шестеро військовослужбовців, їм надається інтенсивна допомога.

Своєю чергою, головний хірург Західного регіону полковник медичної служби Іван Богдан зауважив, що роботу хірургічної служби скеровано в напрямку відновного хірургічного лікування пацієнтів. З цією метою було значно посилено співпрацю з європейськими колегами.

Від початку бойових дій на Донбасі у клініці амбулаторно-поліклінічної допомоги було оглянуто понад тисячу військовослужбовців на предмет виявлення ознак посттравматичних психологічних розладів, посттравматичного синдрому. Пацієнтам, у яких вони були виявлені, призначено амбулаторне або стаціонарне лікування.

Про це повідомили в четвер у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 18 вересня 2019 р.

У Львові будують другу чергу перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув у середу, 18 вересня, хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 783

10:40 18 вересня 2019 р.

Восьмеро людей потрапили у Львові до інфекційної лікарні після весілля

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні шпиталізували зі симптомами гострого ентероколіту вісьмох гостей весілля в ресторані «Сінатра» на вулиці Кульпарківській, 230 у Львові.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 630

Останні новини

У Львівській облраді буде позачергова сесія

Блокування торгівлі з окупантами на Львівщині триває

На Львівщині звільнили затриманих блокувальників торгівлі з окупантами

Борчиня зі Львова здобула олімпійську ліцензію

У Львові відбулася урочиста хода людей поважного віку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу