У Військово-медичному клінічному центрі у Львові відновлюють здоров’я 68 поранених бійців

19:23 2 жовтня 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Міноборони

Як повідомив у четвер полковник медичної служби Іван Гайда, у важкому стані в реанімації досі перебувають шестеро військовослужбовців.

Зусилля військових медичних спеціалістів Львівщини сконцентровані на психологічній та фізичній реабілітації учасників АТО. Про це під час щотижневого брифінгу для представників засобів масової інформації повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.

«За останні дні не було жодного випадку доставки поранених санітарною авіацією. Натомість маємо поодинокі поступання пацієнтів – невеликими групами, залізничним та автомобільним транспортом. Ведеться безперервна планова робота у плані відновлювальних етапних оперативних втручань, в яких мають потребу наші пацієнти. Увагу концентруємо на актуальних питаннях реабілітації – як фізичної, так і психологічної», – зазначив начальник Центру.

За його словами, у медичній установі здоров’я відновлюють 68 бійців, які прибули безпосередньо з зони бойових дій. У важкому стані в реанімації досі перебувають шестеро військовослужбовців, їм надається інтенсивна допомога.

Своєю чергою, головний хірург Західного регіону полковник медичної служби Іван Богдан зауважив, що роботу хірургічної служби скеровано в напрямку відновного хірургічного лікування пацієнтів. З цією метою було значно посилено співпрацю з європейськими колегами.

Від початку бойових дій на Донбасі у клініці амбулаторно-поліклінічної допомоги було оглянуто понад тисячу військовослужбовців на предмет виявлення ознак посттравматичних психологічних розладів, посттравматичного синдрому. Пацієнтам, у яких вони були виявлені, призначено амбулаторне або стаціонарне лікування.

Про це повідомили в четвер у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 27 лютого 2020 р.

У Львові закуповують дитячим клубам і школам антисептичні диспенсери, – ЛМР

Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради закуповує диспенсери (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для шкіл, садочків та дитячих клубів міста.

Рубрика: Медицина

15:45 27 лютого 2020 р.

Лікарі виїжджатимуть на виклики львів’ян із високою температурою

Аби запобігти поширенню будь-яких респіраторних захворювань, а також для додаткового захисту мешканців, сімейні лікарі у Львові виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла – більше 38 градусів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу