У Великобританії передбачають груповий імунітет проти Covid-19

13:55 26 березня 2020 р.

  • 0

У переважної більшості людей, заражених COVID-19, розвиваються дуже легкі симптоми або їх немає взагалі, стверджують дослідники з Оксфордського університету.

"Новим коронавірусом у Великобританії, можливо, вже заразилося набагато більше людей, ніж раніше припускали вчені - можливо, навіть половина населення, згідно з моделювання, проведеним дослідниками з Оксфордського університету", - повідомляє Financial Times.

Якщо результати цього дослідження підтвердяться, то це буде означати, що (...) у переважної більшості людей розвиваються дуже легкі симптоми або їх немає взагалі. "Нам необхідно негайно почати широкомасштабні серологічні дослідження - тестування на антитіла - щоб оцінити, на якій стадії епідемії ми зараз опинилися", - заявила Сунетра Гупта, професор теоретичної епідеміології, яка очолювала дослідження.

"Моделювання повертає увагу до "групового імунітету", ідеї про те, що вірус перестане поширюватися, коли достатня кількість людей стане стійким до нього, тому що вони вже заражені. 

Британський уряд відмовився від своєї неофіційної стратегії групового імунітету - допускає контрольоване поширення інфекції - після того, як його наукові радники заявили, що в результаті Національна служба охорони здоров'я буде наповнена критично хворими пацієнтами ", - нагадує Financial Times.

Професор Гупта стверджує, що результати дослідження вселяють їй впевненість в тому, що у людства виробиться груповий імунітет проти Covid-19 ", - пише Financial Times.

Невідомо лише, коли це трапиться і скільки людей до того часу стануть жертвами нового коргнавірусу.

Україна ще зможе локалізувати коронавірус жорсткими заходами, інакше кількість жертв буде катастофічною.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

Коментарі(0)

До теми

15:05 6 квітня 2020 р.

У Львові дозволили медичну практику

Але перебувати в приміщенні може не більше 1 відвідувача на 10 квадратних метрів з дотриманням усіх санітарних норм.

Рубрика: Медицина

14:50 6 квітня 2020 р.

У Львові всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику

Також - обов’язково відбирати матеріал і скеровувати його до лабораторного центру на ПЛР-аналіз - у хворих з такими ж діагнозами, але які перебувають на амбулаторному лікуванні - тобто вдома, наприклад.

Рубрика: Медицина

13:04 6 квітня 2020 р.

Програма медичних гарантій стартувала у 100-та спеціалізованих медичних закладах Львівської області

1 квітня стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій – перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на надання медичних послуг за цією програмою станом на 2 квітня підписали 1640 закладів спеціалізованої медичної допомоги.

Рубрика: Медицина