У Турківському районі фахівці інституту Амосова оглянули 67 хворих

21:57 24 березня 2015 р.


Фото: Radiosvoboda.org

20 березня 2015 року в Турківську ЦРЛ було здійснено виїзд головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з «Хірургії серця і магістральних судин у дорослих» Костянтина. Руденка та лікарів НІССХ імені М.М.Амосова кардіолога відділення вроджених вад серця Н.Кучкової та лікаря УЗД - діагностики Т.Кравець.

Про це інформує Прес-служба департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

Київські фахівці оглянулиі хірургічне, терапевтичне, неврологічне, акушерсько-гінекологічне відділення та відділення інтенсивної терапії. Здійснено консультативний огляд 67 хворих та надані рекомендації з метою подальшого лікування (4 пацієнтів скеровано на оперативне лікування  в м. Київ НІССХ імені М.М.Амосова, з них 2-є дітей до 8-ми років).

Після огляду ЦРЛ у залі засідань Турківської районної ради відбулася медична рада «Вроджені вади серця. Сучасний підхід до діагностики та лікування» за участі завідуючих відділеннями, лікарів  СЛА, СЛА  ЗПСМ,  фельдшерів  ФАПів,  амбулаторій. Як розповів присутнім головний позаштатний спеціаліст МОЗ Костянтин Руденко, першим етапом проекту є ревізія стану надання медичної допомоги в районі, обладнання, людських ресурсів, обізнаності лікарів і населення.

Другим етапом буде визначення проблематики медицини району і донесення її до керівника Міністерства охорони здоров’я. Також домовлено з Національним Інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова про консультування та лікування хворих з району у вищезгаданому закладі. Під час дискусії медики обговорили ситуацію з вродженими вадами серця та стан надання кардіологічної допомоги дітям у районі.

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу