У прокуратурі Львівщини запевнили, що відновили належне медобслуговування в’язнів

13:34 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: cdn.ruvr.ru

Як повідомили правоохоронці, обласним управлінням Національної поліції «забезпечено надання якісної медичної допомоги затриманим та взятим під варту громадянам».

«За втручання прокуратури відновлено права в’язнів на належне медичне обслуговування», – запевнили сьогодні, 18 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«За наслідками проведених перевірок органами прокуратури Львівської області, усунуто порушення конституційних прав затриманих та взятих під варту осіб на медико-санітарне забезпечення та лікування у спеціальних палатах територіальних закладів охорони здоров’я МОЗ України. Зокрема, у ході цих перевірок, які проводились із залученням фахівців органів охорони здоров’я та санітарно-епідеміологічної служби, з’ясовано, що умови утримання в’язнів у 14-ти з 18-ти спеціальних палат не відповідають встановленим нормам.

Ці приміщення не облаштовані відповідно до вимог чинного законодавства, мають недоліки технічного стану та діють із порушенням режимних вимог, правил пожежної безпеки. Також неналежним є санітарний їх стан.

Відтак, на виконання доручення прокуратури, Головним управлінням Національної поліції України у Львівській області припинено функціонування восьми палат – у зв’язку з непридатними умовами для утримання в’язнів до усунення цих порушень. Решта спеціальних палат для лікування уже приведено у відповідність до вимог закону та забезпечено надання якісної медичної допомоги затриманим та взятим під варту громадянам».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини