У Польщу індійський штам коронавірусу привезли дипломат і його сім'я

08:47 3 травня 2021 р.

Минулої неділі польського дипломата, який страждає на COVID-19, разом із сім'єю (також хворою вагітною дружиною і чотирма дітьми) доставили до Польщі спеціальним літаком.

Дипломат перебуває в інфекційній лікарні у Варшаві. Новину про виявлення індійського варіанту коронавірусу у польського дипломата вперше повідомив Polsat News, передало Польське радіо. Керівник канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик писав про цю подію ще 25 квітня, не зазначаючи, що коронавірус, виявлений у  дипломата, має індійський штам. Але про це могли свідчити процедури підвищеної безпеки під час перельоту з Індії до Польщі (на фото). 

Інформацію про індійський штам COVID-19 підтвердив професор Кшиштоф Пірч з Кракова. Науковець додав, що дослідження все ще тривають, щоб з'ясувати, чи представляє цей варіант коронавірусу більшу загрозу, ніж інші.

США та Австралія закривають свої кордони для індійських мандрівників. Ситуація в цій країні досі драматична. Індійський варіант коронавірусу вважають більш заразним і несприйнятливим до вакцин. В Індії цей штам коронавірусу поширюється дуже швидкими темпами, що призвело до перевантаження системи охорони здоров'я.

Група індійських вчених попередила про новий штам коронавірусу ще в березні, а вперше він був виявлений і виділений ще в лютому. Однак влада не захотіла запроваджувати більш істотні карантинні обмеження.

За останні 24 години в Індії було підтверджено 392 488 нових випадків зараження коронавірусом. А кількість смертей в результаті COVID-19 зросла на рекордні 3689.

Загальна кількість заражень, зареєстрованих в Індії, зросла в неділю до 19,56 мільйона. Загалом 215 542 людини загинули в результаті COVID-19.

У Великдень коронавірус виявили у 69 львів'ян

Львівщина зрівнялася з Києвом за інфікуванням коронавірусом у Великдень

Де лежать хворі коронавірусом на Львівщині

dailylviv.com

До теми

11:01 13 травня 2021 р.

У Львівській області госпіталізували 93 особи з COVID-19. Статистика зі стаціонарів

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 93 особи. Скеровано на самоізоляцію – 564 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 657 осіб. Померлих – 17 осіб.

Рубрика: Медицина

10:51 13 травня 2021 р.

Тест на антитіла до коронавірусу - маркетиговий хід,- головний санлікар

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко закликає українців відмовитися від проведення тестів на антитіла до коронавірусу без гострої потреби. Винятком лише може бути рекомендація лікарів до проведення таких досліджень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу