У Польщі рекордна кількість нових випадків зараження коронавірусом | Новини Львова

У Польщі рекордна кількість нових випадків зараження коронавірусом

15:45 30 липня 2020 р.

  • 0

Упродовж останньої доби в Польщі зареєстровано 615 нових випадків інфікування COVID-19. Найчастіше - у великих підприємствах.

30 липня в Польщі провідомлено про 615 нових випадків інфікування коронавірусом протягом попередніх 24 годин. Це найбільше число випадків зараження за добу від початку пандемії. За останню добу померло 15 осіб віком 59-91 років. Найбільше, 160 випадків, виявлено в регіоні Сілезії, 133 – в Малопольщі, 95 – на Мазовші.

Дані про стан епідемії в Польщі представив речник Міністерства здоров’я Войцєх Андрусєвич: «Цей рекорд насправді стосується трьох, щонайбільше чотирьох воєводств. У більшій частині країни зараження надалі на рівні кількох-кільканадцятьох. Але, звісно, не можемо не надавати належного значення цьому рекорду – 615 випадків. Вони, як і раніше, трапилися у великих підприємствах, але пам’ятаймо, що туди цю інфекцію приносить якась особа. Можливо, часто не дотримуючись процедур на вулицях чи в крамницях».

Число жертв коронавірусної інфекції зросла в Польщі до 1709, а заражень – до 45 031. Досі одужало 33 643 осіб. У лікарнях перебуває 1694 хворих, а 63 особи підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Про це повідомляє DailyLviv з посиланням Українську службу Польського радіо

Нагадаємо, що Польща включила Україну до списку країн, звідки можна повертатися без карантину.

Коментарі(0)

До теми

10:17 5 серпня 2020 р.

В Україні - рекорд заражених коронарусом за добу, Львівщина - в антилідерах

Станом на 5 серпня в Україні виявили рекордну кількість заражених коронавірусом за добу - 1271 людина. Найбільше нових випадків в Львівській та Одеській областях, а також у Києві.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу