У Польщі найбільше лікарів-іноземців – з України

18:37 29 лютого 2020 р.

У майбутньому їх може стати ще більше.

У польських медичних установах працює більше 1640 медиків-іноземців. За офіційними даними,  більшість іноземних медиків становлять українці - понад 470 фахівців. На другомі місці - білоруси - 230. На третьому - громадяни Німеччини - 137. Четверті: росіяни - трохи більше 60 лікарів з РФ працюють у Польщі. На п'ятому місці - литовські медики, чисельність яких не дотягує до 60. 

Також у польських установах охорони здоров'я працюють медики з Сирії, США, Швеції, Чехіі. Про це повідомляє Polsha24.

У Польщі постійно відчувається нестача медичного персоналу, тому що польські медичнві працівники виїжджають працювати за кордон, де вищі заробітки. Через це міністерство охорони здоров'я Польщі працює над спрощенням правил прийому на роботу іноземних медиків. Щоб зарубіжним лікарям легше було здобувати право займатися медичною, в тому числі і стоматологічною, практикою у Польщі. Дискусії у польському суспільстві про те, що українські медики мають гіршу фахову підготовку, вочевидь, не будуть вирішальною перепоною для їхньої інтеграції у систему охорони здоров'я у Польщі.

Ну, а хто і звідки приїде лікувати громадян України, - невідомо.

Нагадаємо, ЛМР пообіцяла, що лікарі виїжджатимуть на виклики львів’ян із високою температурою.

До теми

09:33 2 грудня 2020 р.

Влада втратила контроль над епідемією, а статистика не відображає її справжніх масштабів, - науковці

У момент, коли епідемія COVID-19 в Україні не вщухає, в української влади, здається, немає єдиного плану дій. У четвер минулого тижня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про необхідність якнайшвидше запровадити в країні повний локдаун. За словами міністра, тривати він має щонайменше три-чотири тижні, адже йдеться про "великі системні ризики для здоров'я наших людей".

Рубрика: Медицина

21:04 1 грудня 2020 р.

Смерті від Covid-19 у Жовківській лікарні: комісія знайшла винних

У Жовківській центральній районній лікарні впродовж двох днів працювала комісія департаменту охорони здоров'я. Були відібрані пояснення у медичних працівників, які на момент події перебували у лікарні, та представників адміністрації.

Рубрика: Медицина

14:30 1 грудня 2020 р.

Ротарійці у Львові допомагають лікарням

Сьогодні для лікарні швидкої медичної допомоги Львова громадська організація Rotary Club Lviv International передала медичне обладнання та засоби індивідуального захисту.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу