У пацієнтки, яка поскаржилася на камені в жовчному міхурі, видалили гігантську пухлину

15:37 24 липня 2020 р.

8 кілограмів та 200 грамів. Пухлину такої ваги виявили та видалили хірурги з ділянки заочеревинного простору в 56-річної пацієнтки. Хоча звернулась жінка за допомогою із зовсім іншої причини.

Про це інформує Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, пише DailyLviv.

До лікарів пацієнтка прийшла через каміння в жовчевому міхурі. Та коли спеціалісти взялись її обстежувати, під час ультразвукової діагностики помітили величезну пухлину.

Утвір знаходився в ділянці між діафрагмою і мискою малого тазу. При цьому через розмір утвору всі органи черевної порожнини у неї змістились вліво!

Прооперував пацієнтку керівник нашого Центру хірургії Юрій Шаваров разом зі своєю командою. Операція тривала всього 1,5 години, проте її складність полягала в тому, що в тій ділянці знаходяться великі судини, нирка, сечовід та й в цілому біля тих структур, пошкодження яких можуть нести ризики для життя.

Під час операції жінці видалили жовчевий міхур і саму пухлину. Після цього всі органи стали на своє місце, а пацієнтка, чудово почуваючись, поїхала додому

dailylviv.com

До теми

12:02 30 жовтня 2020 р.

Кабмін підвищив зарплати сімейним лікарям

Кабінет міністрів України підвищив зарплати сімейним лікарям, піднявши ставку за надання медичної допомоги за кожного пацієнта. Ставку підвищено на 51 гривню.

Рубрика: Медицина

17:56 29 жовтня 2020 р.

У Львові розглядають розгортання резервних ліжкомісць у поліклініках

Упродовж останніх тижнів в Україні фіксують збільшення кількості захворілих на COVID. Тож на випадок критичного зростання кількості пацієнтів, які будуть потребувати стаціонарної допомоги, зараз місто розглядає різні варіанти для розгортання резервних ліжкомісць у медичних закладах, зокрема поліклініках.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу