У пацієнтки, яка поскаржилася на камені в жовчному міхурі, видалили гігантську пухлину

15:37 24 липня 2020 р.

8 кілограмів та 200 грамів. Пухлину такої ваги виявили та видалили хірурги з ділянки заочеревинного простору в 56-річної пацієнтки. Хоча звернулась жінка за допомогою із зовсім іншої причини.

Про це інформує Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, пише DailyLviv.

До лікарів пацієнтка прийшла через каміння в жовчевому міхурі. Та коли спеціалісти взялись її обстежувати, під час ультразвукової діагностики помітили величезну пухлину.

Утвір знаходився в ділянці між діафрагмою і мискою малого тазу. При цьому через розмір утвору всі органи черевної порожнини у неї змістились вліво!

Прооперував пацієнтку керівник нашого Центру хірургії Юрій Шаваров разом зі своєю командою. Операція тривала всього 1,5 години, проте її складність полягала в тому, що в тій ділянці знаходяться великі судини, нирка, сечовід та й в цілому біля тих структур, пошкодження яких можуть нести ризики для життя.

Під час операції жінці видалили жовчевий міхур і саму пухлину. Після цього всі органи стали на своє місце, а пацієнтка, чудово почуваючись, поїхала додому

dailylviv.com

До теми

09:12 25 січня 2022 р.

Львівщина знову антилідер коронавірусного рейтингу

За добу 24 січня в Україні зафіксовано 19 118 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2 809, медпрацівників – 594). Найбільше - у Львівській області - 2299. Серед них львів’ян – 1070.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу