У Німеччині пропонують спільний для ЄС мобільний додаток відстеження COVID-19

10:49 14 квітня 2020 р.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас виступає за єдину програму для смартфонів, яка б допомогла відстежувати і запобігати поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у Євросоюзі.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas) виступає за створення єдиного мобільного додатку, аби відстежувати та запобігати поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Європейському Союзі. Про це міністр заявив у коментарі виданням медіагрупи Funke, поширеному у вівторок, 14 квітня.

"Важливо, щоб під кінець у нас не було мозаїки з 27 додатків щодо нового коронавірусу та 27 режимів захисту даних (у 27 країнах-членах ЄС. - Ред.). Натомість ми маємо діяти максимально узгоджено", - заявив він.

За його словами, завдяки єдиному додатку "ми також робимо внесок у швидке та довгострокове усунення обмежень на поїздки та скасування прикордонного контролю всередині ЄС".

Маас переконаний, що єдиний мобільний додаток буде важливою частиною стратегії виходу з кризи, викликаної пандемією коронавірусу, але на добровільній основі. Також він наголосив на важливості застосування високих стандартів захисту даних за використання такого додатка. Людям не потрібно "копіювати методи великого брата авторитарних країн", зауважив глава МЗС Німеччини.

Нагадаємо, у Німеччині та інших європейських країнах вже тижнями обговорюють ідею створення мобільних додатків, щоб інформувати людей про контакти із зараженими особами.

Раніше голова Інституту імені Роберта Коха (RKI) Лотар Вілер (Lothar Wieler) представив новий мобільний додаток Corona-Datenspende, призначений для збору даних щодо поширення коронавірусу в Німеччині.

Отримані дані будуть використані для створення онлайн-карти Німеччини, де рівень зараження можна буде побачити за поштовим індексом.

Утім, у випадку цього додатку йдеться не стількти про попередження інших про контакт із інфікованою особою, скільки про збір даних про здоров'я пацієнта, як-то частота пульсу, періоди активності та сну, а також температура тіла. Мета - допомогти людині зрозуміти, що вона може бути заражена новим коронавірусом SARS-CoV-2. 

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

13:59 21 жовтня 2020 р.

У дитячій лікарні Львова прооперували немовля із важкою вродженою вадою серця

В КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» лікарі-нейрохірурги провели унікальну операцію на мозку новонародженій дівчинці з важкою вадою серця. Зараз немовля перебуває під наглядом лікарів у реанімації.

Рубрика: Медицина

23:50 20 жовтня 2020 р.

Людина повинна мати вибір: у Львові закликали не допустити прийняття закону про примусову вакцинацію

Активісти ГО «Товариство “Рух за життя"» звернулись до Верховної Ради із заявою про протиправність двох законопроєктів у системі громадського здоров’я.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу