У міськраді призупинили особистий прийом львів’ян

15:45 12 березня 2020 р.

У Львівській міськраді, аби запобігти поширенню респіраторних захворювань, в тому числі й коронавірусу, тимчасово припинили проведення особистих прийомів посадовцями.

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що її працівникам щодня вимірюватимуть температуру тіла. Рішення прийняли під час засідання міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції.

Керівниця міського штабу Галина Слічна зазначила: «Сьогодні ми приймаємо рішення про відміну проведення особистих прийомів. Всі особисті прийомі будуть проводитися виключно в телефонному режимі та в електронній формі. Але це тимчасово, на період карантину».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

12:50 27 вересня 2020 р.

Львівський доцент-медик нарахував 344 млрд грн на потреби медицини, а в уряді вважають, що досить 225

Медична реформа у Львові триває не два, а вже 35 років. Адже у 1985 році у Львові розпочали експеримент із упровадження сімейної медицини і в окремих комунальних закладах його зберегли.

Рубрика: Медицина

10:52 27 вересня 2020 р.

Хто залатає дірку: львівський лікар розповів, що має зробити для медицини громада, а що – центральна влада

Органи місцевого самоврядування повинні долучитися до медичної реформи і допомогти реорганізувати вторинну ланку медичної системи. За планами, це мало статися ще 2020-го року, але нині ми бачимо, що стаціонарні медичні заклади ніхто так і не почав реформувати. Втім, на місцеву владу не можна класти ті зобов’язання, які не виконали чиновники МОЗ, Міністерство фінансів і Кабмін.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу