Заступник міністра рапортує про розблокування 420 млн. грн на закупівлю ліків для важкохворих (відео)

23:54 15 жовтня 2014 р.

  • 1


Фото: Radiosvoboda.org

Але поки що далеко не всі пацієнти відчувають покращення – досі немає препаратів для онкохворих людей.

Майже півмільярда гривень на закупівлю ліків для важкохворих пацієнтів вже розблоковано. Про це повідомив в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець.

У МОЗі кажуть – ліки вже купують. Та поки далеко не всі пацієнти відчувають покращення – досі немає препаратів для онкохворих людей. А от чому тендери раніше провалили – з’ясовуватиме Генпрокуратура. 

«На сьогоднішній день з 500 мільйонів, які були заблоковані, 420 – розблоковано. Тобто, практично все те, що було», – сказав в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець.

Повідомляючи про це сьогодні, 15 жовтня, «Телеканал новин «24» також нагадує, що МОЗ катастрофічно затягнуло з проведенням тендерів на закупівлю медикаментів. В результаті тисячі хворих людей опинилися фактично на межі смерті.

Тим часом уряд дав новому очільнику Мінохорони здоров’я три тижні на закупівлю. Термін закінчується 21 жовтня.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Вера

12:40 17 жовтня 2014 р.

Відповісти

Добре що Прем'єр, зняв Мусія, сподіваюсь що Лазоришенець впорається з поставленими завданнями.

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина