У Львові зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції, – СЕС

12:35 25 квітня 2014 р.


Фото: bukpravda.cv.ua

Львівське міське управління Держсанепідслужби у Львівській області повідомило, що у Львові захворюваність на гострі кишкові інфекції залишається нестійкою.

За І-й квартал 2014 року сумарна кількість гострих кишкових захворювань зросла, порівняно з аналогічним періодом минулого року, на 21,3%. Діти віком до 17 років становлять 60% від усіх захворілих.

«Часто захворювання на кишкові інфекції стає наслідком вживання продуктів харчування, придбаних на стихійних ринках, у місцях несанкціонованої торгівлі, при вживанні продуктів, що пройшли недостатню термічну обробку. Більшість спалахів виникає внаслідок недотримання санітарно-гігієнічних вимог, залучення носіїв кишкових інфекцій до приготування страв. А ще, це період відзначення масових урочистостей, мандрівок та подорожей, активного відпочинку на природі та біля річки, без дотримання правил гігієни. Збудниками кишкових інфекцій можуть бути різноманітні віруси, бактерії та їх токсини.
Сприйнятливість людей до кишкових захворювань досить висока. Особливо часто вони спостерігаються у дітей, тому що в малят і захисні сили слабші, і гігієнічні навички ще недостатні», - зазначили у Львівському міському управлінні Держсанепідслужби у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

15:21 29 листопада 2021 р.

У Львівській області не знайшли жодного випадку штаму коронавірусу омікрон

В Україні, і на Львівщині, зокрема, не зафіксовано жодного випадку захворювання на новий штам коронавірусу «Омікрон», який виявили у Південно-Африканській Республіці, Республіці Ботсвана, Зімбабве, Намібії, Королівстві Лесото, Королівстві Есватіні, Республіці Мозамбік.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу