У Львові заборонені масові заходи

12:48 13 березня 2020 р.

У Львові заборонені відсьогодні всі масові заходи, конференції, форуми, а зібрання до 50 людей – лише за необхідності забезпечення життєдіяльності міста.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 березня, у Львівській міськраді. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів: «Ми сьогодні прийняли більш жорстке рішення щодо масових заходів – вважаємо за недоцільне проведення будь-яких масових заходів, конференцій, форумів та фестивалів. Тут мова вже не йде про 10-30 людей. Це заборонено. Якщо це необхідно для життєзабезпечення міста, за окремим рішенням штабу ми готові підтримати захід до 50 осіб».

Садовий також зазначив: «Ми сьогодні на комісії звернулись до усіх магазинів, які здійснюють торгівлю продуктами, щоб вони розширили графік своєї роботи, можливо, перейшли на цілодобовий режим. Важливо, щоб не було у магазинах скупчень. Це також стосується аптек. Якщо говорити про кінотеатри, басейни, спортивні клуби тощо – вони не повинні працювати. Ми навіть молодіжні центри наші закриваємо. Це також стосується зон розваг у торгових центрах. Сьогодні однозначно все має бути спрямоване на життєзабезпечення міста».

Міський голова також повідомив: «Якщо немає інформації про наявність хворих у Львові, то треба розуміти, що це до того часу, поки не прийшли тести. Коли тести прийдуть, ми побачимо, що ситуація трохи інша. Треба себе убезпечити, краще не захворіти, ніж потім себе лікувати. Ми на виконкомі прийняли рішення про додаткові кошти – 50 мільйонів гривень, з яких 40 мільйонів гривень – це кошти, на які ми будемо купувати ШВЛ для штучної вентиляції легень, різне медичне обладнання, також обладнання для захисту. Також спрямували додаткові кошти на ремонти у наших лікарнях, бо ми повинні розуміти, скільки нам потрібно ліжок. Краще хай їх буде забагато, ніж їх не буде. Це не прості рішення, але вони відповідають реаліям часу. Я переконаний, що у нас все буде гаразд».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

23:38 5 березня 2021 р.

Епідситуація на Львівщині погіршується, - керівник департаменту охорони здоров’я

Епідситуація на Львівщині погіршується. Про це сьогодні, 5 березня, під час брифінгу у Львівській ОДА розповів керівник департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу